باز نشدن فلش در تلویزیون سامسونگ

باز نشدن مموری کارت تلویزیون سامسونگ

باز نشدن مموری کارت در تلویزیون سامسونگ

در این بازه زمانی تمام مدل های مختلف تلویزیون از مموری کارت ها حمایت می کنند. در اینجا برخی از جوانب باز نشدن مموری کارت در تلویزیون سامسونگ را مورد بررسی قرار می دهیم.

برخی از ایراد ها مانند خرابی پورت فلش در تلویزیون باز نشدن مموری کارت در تلویزیون است. در این مقاله به بررسی کلی تمام نکات و علت ها پرداخته می شود.

باز نشدن مموری کارت تلویزیون سامسونگ

علت نخواندن فلش توسط تلویزیون چیست؟

بالا نیامدن مموری کارت و خوانده نشدن توسط تلویزیون سامسونگ علت های متعددی دارد مانند خرابی پورت فلش، فرمت های نامناسب و غیره. در این بخش به دلایل این ایراد در تلویزیون های سامسونگ اشاره خواهیم داشت.

در صورتی که پس از بررسی این جوانب همچنان مشکل دستگاه شما بر طرف نشد حتماً با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون مجاز سیما تماس بگیرید.

مطابقت نداشتن فرمت با مموری کارت

یکی از دلایل بالا نیامدن فلش یا کارت حافظه جانبی، مطابقت نداشتن فرمت با تلویزیون سامسونگ است. ” FAT32″ فرمتی است که اغلب تلویزیون ها پشتیبانی می کنند. برخی از فرمت ها در هیچ تلویزیونی باز نمی شود و با تغییر فرمت فلش این مشکل قابل حل است. در صورتی که داده های مهمی در مموری کارت دارید از آن یک بکاپ بگیرید. با کلیک راست کردن و انتخاب FORMAT، مموری کارت خود را فرمت کنید.

خرابی خود مموری کارت

فلش یا مموری کارتی که دارای شکستگی و یا خمیدگی بر روی آن باشد، احتمال خرابی آن زیاد است. این گونه مموری کارت ها در هیچ دستگاهی بالا نمی آیند. خرابی آن علت اصلی باز نشدن مموری کارت در تلویزیون سامسونگ است.

خرابی پورت فلش در تلویزیون سامسونگ

به دلایلی مانند ضربه خوردن، رفتن گرد و غبار و غیره باعث خرابی پورت فلش در تلویزیون می شود. در مواجه با این مشکل یا از یک سوکت دیگر استفاده کنید و یا با یک تماس به کارشناس های مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ مجاز سیما مشکل را در جریان بگذارید. نمایندگی معتبر مجاز سیما این مشکل را با تعمیر و یا تعویض حل می کند.

در برخی از موارد با تمیز نمودن دورن پورت، مشکل حل می شود.

سیستم عامل تلویزیون سامسونگ را آپدیت کنید

با به روز رسانی سیستم عامل تلویزیون سامسونگ، مشکل نخواندن فلش در تلویزیون حل می گردد. وارد بخش تنظیمات تلویزیون خود شوید و در قسمت بروز رسانی سیستم عامل کلیک کنید. در صورتی که مشکل باز نشدن مموری کارت تلویزیون شما حل نشد با تعمیرکاران مرکز تخصصی مجاز سیما تماس بگیرید.

نکات طلایی روش متصل شدن مموری کارت به تلویزیون سامسونگ

برای جلوگیری از باز نشدن مموری کارت در تلویزیون های خود با هر برندی به نکته های زیر توجه کنید. این نکات را مد نظر خود قرار دهید.

علت باز نشدن مموری کارت در تلویزیون سامسونگ

علت باز نشدن مموری کارت در تلویزیون سامسونگ با دیگر برند ها و مدل ها فرقی ندارد. در برخی از موارد با تغییر فرمت کارت حافظه می توان این مشکل را حل کرد. با روش هایی که در بالا ذکر شد می توان فرمت مموری کارت را تغییر داد و مشکلات بالا نیامدن را رفع کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.