تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از خدمات تخصصی است که مرکز مجاز سیما به شما مشریان گرامی ارائه می دهد. این خدمات از جمله تعمیر و تعویض برد ها و مشکلات در صفحه تلویزیون می باشد. این شرکت به منظوره آسودگی خاطر و رضایت مشتری تمامی تعمیرات و سرویس های مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تلویزیون های هوشمند ، تلویزیون های اندروید و صفحه تلویزیون های LED و LCD را به مدت شش ماه گارانتی می کند. این گارنتی به صورت کتبی بعد از انجام تعمیر به مشتری تحویل داده می شود. 02191008821

یکی از مزیت های مهم شرکت مجاز سیما چندین دهه تجربه کارشناسان و مهندسان این مرکز در زمینه تعمیر تلویزیون می باشد، که قادر به تعمیر تمامی عیب ها و رفع مشکلات سخت افزار و نرم افزاری تلویزیون سامسونگ می باشند. این شرکت با برگذاری دوره های تخصصی در زمینه تعمیرات تکنسین، های خود را با علم روز آشنا می کند. یکی دیگر از مزیت های این مرکز استفاده از تجهیزات حرفه ای برای انجام تعمیرات تلویزیون می باشد. به طور مثال دستگاه بندینگ برای تعمیر پنل تلویزیون و دستگاه BGA تمام اتوماتیک برای تعویض آی سی تلویزیون می باشد. 02137413

تعمیر تلویزیون سامسونگ
تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

جا به جایی تلویزیون به دلیل حساس بودن پنل تلویزیون دارای مخاطراتی می باشد، لذا سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل با استقبال و رضایت مشتریان مواجه شده است. شما می توانید درخواست خود را از طریق فرم و یا شماره تماس 44255497-۰۲۱ ثبت کنید.

جهت آسیب ندیدن تلویزیون شما خدمات تعمیر در منزل و محل را توصیه می کنیم. تکنسین های مجاز سیما با تجربه بوده و با تسلط کامل تلویزیون شما را در محل تعمیر می کنند.

واحد تعمیرات مجاز سیما آمادگی دارد در کمترین زمان ممکن، بعد از درخواست شما عزیزان تکنسین های متخصص تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل را جهت آسایش شما به محل اعزام کند. مجاز سیما شعبه های متعددی در سطح شهر دارد به همین خاطر اعزام تکنسین در کمترین زمان انجام می شود.

ارائه ضمانت نامه کتبی پس از فرایند تعمیر تقدیم مشتری می گردد. این ضمانت نامه برای آسودگی خاطر شما از خدمات ارائه شده است. در صورت بروز مجدد مشکل و اعلام شما به واحد تعمیرات مجاز سیما سریعا تکنسین به منزل شما اعزام می شود.

خدمت رسانی سریع

تماس با مجاز سیما و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

مابا داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها تلویزیون خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.
 

فهرست مطالب

مزیت های مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعميرات تلویزیون سامسونگ در صورتي که به دست کارشناسان مجازسیما و با استفاده از تجهيزات پیشرفته اين کار انجام شود مي‌تواند کيفيت اوليه اين دستگاه را بازيابي کرده و مجدداً به کاربر، لذت استفاده با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

یکی از مهمترین مزیت های مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ مجاز سیما براگزاری دوره های آموزشی برای تکنسین ها این مجموعه می باشد. به همین خاطر تکنسین های این مجموعه همیشه بروز بوده و با جدید ترین تکنولوژی های روز آشنا هستند. این تخصص باعث شده است که تعمیرکاران این مجموعه به راحتی عیب یابی تلویزیون های جدید را انجام دهند و تعمیر و ترمیم تلویزیون شما را انجام دهند.

علاوه بر اين متخصصان ما توصیه و نکات مهم برای نگهداری  و طرز استفاده صحيح از تلویزیون را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از امکانات دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. برای درخواست تعمیرکار می توانید فرم تماس را پر کنید و یا با شماره های مجاز سیما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیر تلویزیون شما انجام شود.

مزیت های تعمیر در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون LCD سامسونگ

یکی از تحولات بزرگ در نمایشگرها اختراع صفحه ال سی دی بود. کلمه LCD مخفف Liquid Crystal Display است و به معنای صفحه نمایشی با محلول کریستال مایع است. با آمدن تلویزیون های ال سی دی تلویزیون با اینچ های بزرگ وارد بازار شدن و رونق تازه ای به این بازار داده شد. تکنولوژی تلویزیون های ال سی دی با تلویزیون های لامپی کاملا متفاوت است.

مجاز سیما تعمیرات تلویزیون های ال سی دی سامسونگ را به صورت تخصصی انجام می دهد. اگر تلویزیون ال سی دی شما خراب شده است می توانید با مرکز مجاز سیما برای تعمیرات و سرویس تلویزیون تماس بگیرید. در اولین تماس مشاوران ما سعی می کنند، با راهنمایی های اولیه مشکل شما را برطرف کنند، در صورتی که خرابی از سخت افزار تلویزیون شما باشد، با علام هزینه تقریبی از سمت مجازسیما می توانید در خواست تعمیر خود را ثبت کنید.

تعمیر تلویزیون ال سی دی امپریال

تعمیر تلویزیون (LED) سامسونگ

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تلویزیون های ال ای دی بعد از تلویزیون های ال سی دی به بازار آمدن، اما یک نکته بسیار جالب که باید بدانید، تلویزیون های LED همان تلویزیون های LCD هستند و فقط از بک لایت ال ای دی برای آن استفاده شده است.

یکی از مزیت های تلویزیون ال ای دی نسبت به تلویزیون ال سی دی روشنایی بیشتر و کیفت بیشتر تصویر می باشد. یک مزیت دیگر مصرف پایین برق نسبت به تلویزیون های ال سی دی می باشد.

تعمیرات تلویزیون ال ای دی نسبت به ال س دی زیاد متفاوت نمی باشد، چون ساختار کار کرد آنها تقریبا مشابه می باشد. مجاز سیما تعمیرات تلویزیون LED سامسونگ را به صورت تخصصی انجام می دهد.

تعمیر تلویزیون (OLED) سامسونگ

تعمیر تلویزیون OLED سامسونگ

تلویزیون های OLED از جدید ترین تلویزیون های بازار می باشند. تلویزیون های او ال ای دی در واقع تلویزیون های LED واقعی هستند، این بدین معنی است که پیکسل های صفحه خود روشن می شوند و نیاز به نور بک لایت ندارند.

این امر باعث شده است که کیفیت صفحه تلویزیون های OLED افزایش چشمگیری داشته باشد. نمایش تصویر در تلویزیون های OLED طبیعی ترین حالت ممکن را دارد، یعنی رنگ هایی که نمایش داده می شود بسیار طبیعی می باشد. 

تعمیرات تلویزیون OLED بسیار پیچیده و تخصصی می باشد، اگر این کار توسط افراد غیر متخصص انجام شود، ممکن است خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

یکی از موارد بسیار مهم در تعمیر تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیر و سرویس دستگاه می باشد. با توجه به ایرادها و قطعات مصرفی هزینه تعمیر کاملا متغییر بوده و بر همین اساس تعیین قیمت بعد از مراجعه تکنسین تعمیرات به محل مورد نظر شما و بعد از عیب یابی به شما اعلام می شود. در اکثر موارد هزینه تقریبی تعمیرات، هنگام تماس با اولیه مشتری اعلام می شود.

نوع قطعه مصرفی نیز در هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ تاثیر گذار است. قیمت قطعات با توجه به کیفیت و کشور سازنده متغییر است. با توجه به انتخاب قطعه هزینه سرویس و خدمات مشخص می شود. در جدول هزینه تعمیر تلویزیون قیمت تقریبی مشخص شده است.

اجرت تعمیر و سرویس تلویزیون با توجه به نرخ نامه اتحادیه تعمیرکاران صوتی و تصویری مشخص شده است. در بعضی از موارد خاص که تعمیرات پیچیده و تخصصی می شود هزیه تعمیرات توافقی می باشد. مرکز مجاز سیما سعی بر آن دارد تا جای ممکن هزینه تعمیر و سرویس را به حداقل برساند.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ قیمت (به تومان)
32 تا 42 اینچ
650,000 تا 2,500,000
42 تا 47 اینچ
900,000 تا 2,800,000
47 تا 50 اینچ
1,100,000تا 3,200,000
50 تا 55 اینچ
1,200,000تا 3,700,000
55 تا 90 اینچ
توافقی
هزینه تقریبی تعمیر تلویزیون سامسونگ قیمت (به تومان)
تعمیر مین برد
900,000 تا 2,700,000
تعمیر برد پاور
450,000 تا 1,600,000
تعمیر برد T-CON
900,000 تا 3,500,000
تعمیر فلت
توافقی
تعمیر پنل تلویزیون
توافقی
تعمیر برد اینورتر
950,000 تا 3,550,000

خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ

تعمیرات حرفه‌ای: خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ توسط تیم فنی مجرب و متخصص ارائه می‌شود. این تیم با دانش فنی عمیق و آشنایی کامل با تلویزیون‌های سامسونگ، توانایی تشخیص و رفع مشکلات مختلف را داراست، با توجه با دانش و مهارت بالایی تکنسین های این مرکز بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

استفاده از قطعات اصلی: در هنگام تعمیرات، تیم خدمات پس از فروش از قطعات اصلی و استاندارد استفاده می‌کند. این به شما اطمینان می‌دهد که تلویزیون شما با استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت تعمیر می‌شود، که در نتیجه عمر مفید آن را افزایش می‌دهد.

سرعت در ارائه خدمات: تیم خدمات پس از فروش امپریال، بر سرعت و بهره‌وری در ارائه خدمات تأکید دارد. با تماس شما و اطلاع از مشکلات تلویزیون، تیم فنی سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کند و تعمیرات لازم را انجام دهد.

خدمات پس از فروش تلویزیون

عیب یابی تلویزیون سامسونگ

ما در این قسمت چند عیب شایع تلویزیون سامسونگ را برای شما مطرح می کنیم و راه حل های که از طرف شما قابل انجام است را اینجا مطرح می کنیم.

پاک شدن برنامه مين برد ال سي دي که به دليل زدن فلش ويروسی وارد سيستم مي شود و برنامه ال سي دي را خراب مي کند. براي تعمير ال سي دي هاي که برنامه آنها پاک شده است بايد اي سي حافضه ال سي دي دوباره برنامه ريزي شود.

.يکي ديگر از عيب هاي تلويزيون ال سي دي خرابي برد مين LCD است که آی سی کنترل کننده برد ال سی دی (CPU) خراب مي شود و برد ال سی دی ديگر قابل تعمير نمي باشد .براي تعمير ال سی دی   بايد برد مين ال سی دی  تعويض شود که هزينه تعمير تلویزیون زياد می شود.

 

عیب یابی تلویزیون سامسونگ
تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

وقتی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی شایع است. در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ خرابی بک لایت بیشتر است. البته در بعضی از موارد خرابی برد پاور باعث از بین رفتن تصویر می شود به این صورت که خروجی ولتاژ بک لایت قطع می شود و تصویر تلویزیون سیاه می شود در این حالت اگر دقت کنید یک تصویر بسیار محو می بینید.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت در منزل کار بسیار سختی است اما متخصصان نمایندگی تعمیر مجاز سیما برای آسوده تر بودن شما مشتریان گرامی این کار در منزل انجام می دهند. یک سوال که بسیار مطرح می شود این است که هزینه تعمیر بک لایت چقدر است؟ خوب هزینه تعمیر بک لایت سامسونگ به دلیل وجود ال ای دی ها با کیفیت های متفاوت در بازار متفاوت است اما سعی ما بر آن است که با کیفیت ترین ال ای دی ها را با قیمت مناسب برای تلویزیون شما استفاده کنیم که هم هزینه تعمیر مقرون به صرفه باشد و اینکه تلویزیون شما چندین سال بدون مشکل و با کیفت بالا کار کند.

خرابی بک لایت در تلویزیون های جدید عیبی شایع است و برای همه تلویزیون های امروزی پیش می آید و این سوال مطرح می شود که راهی برای اینکه بک لایت بعد از تعمیر دوباره خراب نشود وجود دارد؟ ما باید به این سوال اینطور جواب دهیم که به طور حتم نمی توان گفت که می توان بک لایت مادم العمر تولید کرد ولی می توان از بک لایت با کیفیت مرغوب استفاده کرد که چندین سال تلویزیون بدون خرابی بک لایت کارکند. یک روش دیگر که می توان برای طولانی کردن عمر بک لایت استفاده کرد اجرای اصلاحیه بر روی برد پاور تلویزیون می باشد که باعث می شود تلویزیون دیر تر خراب شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

خرابی برد پاور در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی یک عیب رایج است. چطور می توان فهمید که برد پاور خراب شده است؟ یک عیب شایع در پاور این است که تلویزیون دیر روشن می شود و این خرابی برای تلویزیون های اتفاق می افتد که حداقل چهار سال از عمر آنها گذشته باشد. وقتی این مشکل برای تلویزیون شما اتفاق می افتد بهترین کار این است که سریع تلویزیون خود را تعمیر کنید در غیر این صورت احتمال خراب شدن برد مین وجود دارد که این موضوع اگر اتفاق بیفتد هزینه تعمیر چندین برابر می شود.

یک نشانه دیگر از خراب بودن برد پاور این است که تلویزیون خاموش می شود و هیچ گونه علائم حیاتی ندارد البته این عیب از برد مین نیز می تواند باشد اما احتمال آن کم است. برد پاور وظیفه ولت رسانی به تمام قسمت ها تلویزیون را دارد و با از کار افتادن این قسمت تلویزیون به طور کامل خاموش می شود.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ
علت خاموش شدن تلویزیون سامسونگ

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

یکی از مشکلاتی متداولی که در تمام تلویزیون های LED و LCD وجود دارد خاموش و روشن شدن تلویزیون می باشد. اولین کاری که باید انجام بدهید بررسی محافظ برق می باشد ، برای این کار دوشاخه برق را مسقیم به پریز بزنید در صورتی که مشکل حل شد، محافظ را تعویض کنید.

خرابی دستگاه های متصل به تلویزیون باعث به وجود آمدن این مشکل می شوند، در صورتی که با بررسی محافظ برق مشکل ادامه داشت تمامی دستگاه های متصل به تلویزیون را جدا کنید، اگر مشکل برطرف شد، دستگاه ها را به صورت تک تک به تلویزیون وصل کنید تا دستگاه معیوب مشخص شود.

عواملی همچون فلش و هارد ویروسی نیز باعث به وجود آمدن این مشکل می شود، قبل از اتصال آن به تلویزیون فلش را ویروس کشی کنید. 

تلویزیون دیر روشن می شود ​

تلویزیون سامسونگ دیر روشن می شود

دیر روشن شدن تلویزیون در اکثر موارد مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد. این خرابی بیشتر در تلویزیون های ال سی دی به وجود می آید. با تعویض قطعات فرسوده برد پاور مشکل برطرف می شود.

در بعضی از موارد این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد. در این صورت بهتر است که برد تعویض شود. تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل و محل شما انجام می شود. تعمیرات با ضمانت شش ماهه انجام می شود.

 

چراغ پاور چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون سامسونگ

چشمک زدن چراغ پاور دلایل زیادی دارد. با توجه به سایز و مدل تلویزیون علت ها متفاوت است. یکی از این دلایل خرابی بک لایت تلویزیون می باشد. این عیب بیشتر در تلویزیون های سری d اتفاق می افتد.

یکی دیگر از دلایل به وجود آمدن این مشکل خرابی برد پاور تلویزیون می باشد. در صورتی که با این مشکل واجه شدید بهتر است که تلویزیون را خاموش کنید و با تعمیرگاه تلویزیون تماس بگیرید.

شکستن پنل تلویزیون

يکي از شايع ترين عيب هاي تلويزيون هاي ال سي دي شکستن پنل تلويزيون است که براي تعمير LCD باید، پنل تعويض شود که هزينه تعویض ال سي دي تقريبا هشتاد درصد قيمت تلويزيون می شود.

به هیچ عنوان تلویزیون پنل شکسته قابل تعمیر نمی باشد. و تنها راه تعویض صفحه تلویزیون می باشد.بهتر است برای جلوگیری از شکستن پنل از محافظ صفحه نمایش استفاده کنید.

شکسته-شدن-پنل-تلویزیون-سامسونگ

تلویزیون روی چراغ پاور مانده و روشن نمی شود

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی بیشتر مربوط به برد پاور می باشد ولی در تلویزیون های ال ای دی بیشتر مربوط به برد مین می باشد. برد پاور تلویزیون های ال سی دی سامسونگ در بیشتر موارد قابل تعمیر می باشد. تعمیر برد مین نیز در بعضی موارد امکان پذیر است.

تلویزیون صدا ندارد

خرابی صدای تلویزیون مربوط به برد مین و بلندگو می باشد و احتمال خرابی بلندگو در تلویزیون های ال ای دی خیلی کم کست و بیشتر به برد مین مربوط می شود و در بعضی مواقع برد تلویزیون قابل تعمیر نمی باشد و باید برد تعویض شود. در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ احتمال خرابی بلندگو نیز می باشد به علت این که در طولانی مدت بلندگو خراب می شود.

تعمير تلويزيون ال سی دی پنل خراب يا خط افتاده

پيکسل چسبيده يکي از پيکسل هايي است که در صفحه نمايش مانيتور LCD خراب شده است.پيکسل چسبيده شده به صورت نقطه اي به رنگ ثابت است و بدون هيچ هدف هميشگي روشن مي ماند.پيکسل هاي چسبيده بيشتر در زمينه هاي سياه و سفيد و به صورت تک رنگ آبي ،قرمز،يا سبز يا ترکيبي ازاين رنگ ها مثل زرد و بنفش يا حتي سفيد ديده مي شود.معولا رنگ هاي سبز و قرمز يا آبي به صورت تک رنگ به اين حالت در مي آيند.بعضي از کاربران پيکسل چسبيده را سوخته  تصور مي کنند.گاهي ممکن است که يکي از رنگهاي داخلي پيکسل خاموش شده باشد و پيکسل سياه به نظر مي رسد.تعمير ال سي دي در منزل و محل کار

دو روش نرم افزاری برای تعمیر پنل ال سی دی

1-سعي کنيد نرم افزاره fix pixel ياrepair  datume pix را اجرا کنيد گاهي اوقات پيکسل هاي به هم چسبيده با خاموش و روش شدن سريع مي توانند تحريک شوند.

۲-اگر پيکسل چسبيده هنوز برقرار شده است،نرم افزار براي چند ساعت بايد کار کند.اگر باز هم پاسخ مثبت نبود براي تعمير ال سي دي پنل ال سي دي بايد تعويض شود.البته چند نقطه در تصوير تاثيري در ديد تصوير ندارد و معمولا نيازي به تعويض پنل ندارد.تعمير پنل اي سي دي در منزل.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

خاموش و روشن شدن تلویزیون یک ایراد متداول در تلویزیون های LCD ,LED می باشد، این خرابی می تواند از عواملی همچون خرابی کابل HDMI، خرابی دستگاه های متصل، خرابی محافظ برق تلویزیون باشد.

برای عیب یابی بهتر است که تمامی دستگاه های متصل و سیم های متصل به تلویزیون را قطع کنید، در صورتی که مشکل بر طرف شد، بصورت تک تک داستگاه ها را متصل کنید تا دستگاه معیوب مشخص شود.

در صورتی که با انجام کارهای بالا مشکل تلویزیون برطرف نشد، احتمال خرابی برد پاور وجود دارد، این برد در اکثر مواقع به علت فرسوده شدن قطعات روی آن و نوسان برق دچار مشکل می شود، برای جلوگیری از این خرابی بهتر است که از محافظ برق مخصوص تلویزیون استفاده کنید.

یکی دیگر از عواملی که باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون می شود، خرابی مین برد یا همان برد اصلی تلویزیون می باشد، این برد وظیفه پردازش صدا و تصویر تلویزیون را دارد.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

سیاه شدن تصویر تلویزیون

یک ایراد خیلی رایج در تلویزیون های LED, LCD سامسونگ سیاه شدن تصویر تلویزیون می باشد. عواملی همچون بهم ریختن تنظیمات، قطعی کابل های تصویر، خرابی دستگاه های منبع باعث قطع شدن تصویر تلویزیون می شوند. یکی از عوامل مهمی که باعث می شود تلویزیون صدا داشته باشد و تصویر نداشته باشد، بهم خوردن آنتن و قطعی در سیم آنتن می باشد، در این حالت معمولا گزینه فقط صدا روی صفحه نمایش داده می شود.

در صورتی که مشکل از تنظیمات و کابل ها نباشد، در اکثر مواقع سیاه شدن تصویر تلویزیون از خرابی بک لایت تلویزیون می باشد، بک لایت یا همان تامین کننده نور صفحه نمایش، این قطعه وظیفه ایجاد نور سفید برای نمایش تصویر را دارد، با سوختن و از کار افتادن این قطعه تصویر تلویزیون به طور کامل سیاه می شود، در بعضی مواقع در تلویزیون های ال ای دی از دو سری بک لایت استفاده می شود، که باعث سیاه شدن نصف صفحه تلویزیون می شود.

استفاده نمودن از مموری ویروسی در تلویزیون:

بیشتر مردم ما برای اینکه فیلم مورد علاقه خود را و یا آهنگ دلنشین برای خود پخش کنند، مموری کارت را به تلویزیون متصل می کنند. در صورتی که این مموری کارت دارای ویروس های اینترنتی باشد، تاثیر منفی بر روی مین برد تلویزیون دارد و سبب مختل شدن کارایی تلویزیون سامسونگ شما می شود. توصیه نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ این است که قبل از استفاده مموری کارت آن را ویروس کشی کنید. راه دیگری که تلویزیون شما ویروسی شود، از طریق اتصال به اینترنت در تلویزیون های هوشمند است. کاربر توسط تلویزیون هوشمند خود به وبگردی می پردازد و وارد سایت های نامشخص شده که می تواند پر از ویروس باشد. این کار سبب آسیب دیدن به مین برد تلویزیون شده و اختلال در آن به وجود می آید.

تلویزیون بعد از چند ساعت خاموش می شود

خاموش شدن تلویزیون سامسونگ بعد از چند ساعت

خاموش شدن تلویزیون بعد از یک زمان مشخص، معمولا مربوط به تنظیمات تلویزیون می باشد. تایمر تلویزیون را مورد بررسی قرار بدهید.

تلویزیون بعد از چند ساعت کار کردن خاموش می شود این خرابی بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیرات تلویزیون سامسونگ در منزل و محل شما نجام می شود.

علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ

تنظیمات صدا: ابتدا مطمئن شوید که تنظیمات صدا روی تلویزیون درست باشد. ممکن است که صدا به صورت غیر قابل شنیدن یا خاموش تنظیم شده باشد. بررسی کنید که صدا روی حالت مناسب قرار دارد و میزان صدا برای بلندگوهای تلویزیون مناسب است.

کانال یا منبع ورودی: اگر صدای تلویزیون قطع شده است، ممکن است مشکل در کانال یا منبع ورودی باشد. بررسی کنید که آیا تلویزیون به منبع صحیح وصل شده است و کانال صدا درست انتخاب شده است.

کابل‌های صوتی: اگر از کابل‌های صوتی برای اتصال تلویزیون به سیستم صوتی خارجی استفاده می‌کنید، ممکن است کابل‌ها معیوب شده یا به درستی وصل نشده باشند. بررسی کنید که کابل‌ها به درستی به تلویزیون و سیستم صوتی متصل شده و هر دو سر کابل را به درستی درگاه‌های مربوطه قرار داده‌اید.

مشکلات فنی: در بعضی موارد، قطع شدن صدا ممکن است به دلیل مشکلات فنی داخلی در تلویزیون باشد. در این صورت، بهتر است با تعمیرکار مجرب یا پشتیبانی فنی تماس بگیرید تا مشکل را بررسی و رفع کنند.

علت قطع شدن صدای تلویزیون

پاک شدن برنامه تلویزیون

تلویزیون بعد از هر بار خاموش و روشن شدن نیاز به تنظیمات دوباهر دارد. این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد و تعمیرات مین برد در منزل و محل شما انجام می شود.

این خرابی بیشتر در تلویزیون های رسیور دار به وجود می آید. یکی از مهترین دلایل به وجود آمدن این مشکل فرسوده شدن قطعات روی مین برد می باشد. با تعویض این قطعات مشکل برطرف می شود.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموش شدن تلویزیون می تواند دلایل زیادی داشته باشد، اولین موضوعی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، محافظ برق و کابل برق تلویزیون می باشد. سعی کنید تلویزیون را با یک پریز دیگر تست کنید تا از ورود برق به تلویزیون اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که برق ورودی تلویزیون مشکلی نداشته باشد، به احتمال زیاد برد های تلویزیون دچار مشکل شده اند و باید توسط تکنسین تعمیرات بررسی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله علت خاموش شدن تلویزیون را مطالعه بفرماید.

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

برق قطع شده یا پریز خاموش: ابتدا مطمئن شوید که برق در محلی که تلویزیون وصل است، در صورت لزوم، پریز را عوض کنید و مطمئن شوید که برق به درستی به تلویزیون متصل شده است.

کابل برق: ممکن است کابل برق تلویزیون معیوب شده یا به درستی وصل نشده باشد. چک کنید که کابل برق را به درستی به تلویزیون و پریز متصل کرده‌اید و هر دو سر کابل را به درستی درگاه‌های مربوطه قرار داده‌اید.

قابلیت خاموشی: برخی تلویزیون‌ها دارای قابلیت خاموشی کامل هستند که می‌تواند علت عدم روشن شدن تلویزیون باشد. در صورتی که تلویزیون دارای دکمه خاموش/روشن فیزیکی است، مطمئن شوید که دکمه روشن شده است.

علت روشن نشدن تلویزیون

علت پرش تصویر تلویزیون سامسونگ

۱. مشکل در سیگنال ورودی: این مشکل ممکن است به دلیل اتصال نادرست آنتن، کابل HDMI و یا روش دیگر ورودی به تلویزیون باشد. در این صورت باید اتصالات را بررسی کرده و مطمئن شوید که به درستی انجام شده‌اند.

۲. مشکل در دستگاه پخش: در صورتی که دستگاه پخش (مانند دی وی دی پلیر، کنسول بازی و غیره) به تلویزیون متصل باشد و مشکلی در آن وجود داشته باشد، ممکن است تصویر پرش کند. در این صورت می‌توانید دستگاه پخش را بررسی کنید و در صورت لزوم، نرم‌افزار یا فریمور آن را به‌روزرسانی کنید.

۳. تنظیمات تلویزیون: تنظیمات تلویزیون ممکن است باعث پرش تصویر شوند، مانند تنظیمات فریم ریت یا حالت هماهنگی تصویر. در این صورت می‌توانید به تنظیمات تلویزیون خود مراجعه کنید و تنظیمات را به حالت پیش‌فرض برگردانید یا تغییرات لازم را اعمال کنید.

۴. مشکلات فنی: مشکلات فنی در تلویزیون، مانند مشکلات در مدارها یا قطعات سوخته، ممکن است باعث پرش تصویر شوند. در این صورت بهتر است با تعمیرکار مجرب یا پشتیبانی فنی تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص داده و رفع کنند.

علت پرش تصویر تلویزیون

خرابی تلویزیون سامسونگ در مدل های مختلف

خرابی های تلویزیون سامسونگ مدل 40f5550

در این مدل تلویزیون معمولا بک لایت تلویزیون خراب می شود و به این صورت که بالا یا پایین صفحه تلویزیون تیره می شود. خرابی دیگر این مدل تلویزیون خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می باشد و این خرابی مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد در بعضی از موارد برد قابل تعمیر است. یکی دیگر از خرابی های شایع این مدل تلویزیون خاموش و روشن شدن متناوب تلویزیون می باشد که این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد و در منزل قابل تعمیر است.

خرابی تلویزیون سامسونگ مدل 48h6490

مشکلی که در این مدل به وجود می آید لکه لکه شدن صفحه تلویزیون می باشد که علت خرابی خاموش شدن ال ای دی های پشت پنل تلویزیون می باشد و در این مدل برای تعمیر تلویزیون باید کل ال ای دی های پنل تعویض شود. تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود.

مشکل از تنظیم خارج شدن تلویزیون های مدل 40d5950

این خرابی مربوط به مین برد تلویزیون می باشد و در اکثر موارد با تعویض آی سی ایپیرام مشکل برطرف می شود.

ارائه گارانتی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

ضمانت خدمات یک امر بسیار مهم در زمینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ می باشد. ارائه ضمانت نامه رسمی بعد از تعمیرات برای اطمینان خاطر شما عزیزان از خدمات ارائه شده است. این ضمانت برای رفع نگرانی شما از خرابی مجدد تلویزیون می باشد.

یک نکته حائز اهمیت اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات می باشد. سپردن تعمیرات تلویزیون به مراکزی که مجوز و یا مکانی برای تعمیرات ندارند بسیار اشتباه می باشد. مشاهده شده است بعضی از این مراکز به علت نداشتن تخصص و تعهد لازم مشکلات زیادی را برای همشهریان گرامی به وجود آورده اند.

اگر ضمانتی برای خدمات ارائه شده وجود نداشته باشد، تعمیرات انجام شده ارزش چندانی ندارد و احتمال خرابی مجدد و یا آسیب رساندن به قسمت های دیگر تلویزیون وجود دارد. مجاز سیما با وجود تخصص و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، بازهم جهت اعتماد و رضایت مشتریان، ضمانت نامه کتبی به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

در صوتی که خرابی تلویزیون شما در مدت ضمانت گارانتی تکرار شود، این مجموعه بدون هزینه ایاب و ذهاب و هیچ هزینه دیگری مشکل تلویزیون شما را برطرف می کند. اگر خرابی از قطعه دیگری باشد، تنها هزینه قطعه مصرفی دریافت می شود. 

گارانتی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

مجاز سیما در تهران و شهرستان‌ها تهران شعبه‌های خود را ایجاد کرده است. با تماسی ساده، می‌توانید تلویزیون خود را به تکنسین‌های ما بسپارید و مشکلات آن را در کمترین زمان حل کنید. قبل از این، مجبور بودید برای تعمیر تلویزیون به کارگاه‌ها مراجعه می‌کردید، و ممکن بود قطعات لازم در دسترس نباشد. اما اکنون با ایجاد مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ، می‌توانید به راحتی به تعمیرکاران متخصص دسترسی داشته باشید و مشکلات تلویزیون خود را به آسانی حل کنید.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ با هدف فراهم کردن خدمات تعمیر به کاربران، شعبه‌های خود را در تهران و شهرستان‌ها ایجاد کرده است. با تمرکز بر آسانی و سرعت دسترسی، تکنسین‌های ما در اسرع وقت به محل شما می‌آیند و مشکلات تلویزیون سامسونگ خود را حل می‌کنند. از این پس، با اعتماد و آسایش بیشتر، می‌توانید تلویزیون خود را به ما بسپارید و از خدمات حرفه‌ای مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ بهرمند شوید.

شعب مجاز سیما در تهران

خوشبختانه امروزه مجازسیما با داشتن شعبه هاي متعدد در سرتا سر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با تماس با مجازسیما  تعميرات تلويزيون در محل انجام شود و نيازي نيست که براي تعميرات تلويزيون سامسونگ خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال تعمیرگاه مجاز تلویزیون بگردید.

مجازسیما با داشتن چندين شعبه در شرق تهران، غرب تهران ، جنوب تهران ، شمال تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس تلویزیون شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي تلويزيون خود با این شماره تلفن نمایندگی تلویزیون سامسونگ تماس بگیريد و در خواست سرويس دوره اي کنيد تا از خرابي تلويزيون شما جلوگيري شود. سرويس هاي دوره اي شامل تعویض قطعات فرسوده برد پاور و تمیز کردن گرد و خاک  داخل تلویزیون می باشد.

نمایندگی های تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ استان تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ شهر کرج
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در نیاوران
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در اسلامشهر
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در مارلیک
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در سعادت آباد
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شهریار
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در اندیشه
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهرک غرب
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در پرند
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در فردیس
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اقدسیه
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهر قدس
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در گلشهر
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهرانپارس
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در پردیس
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در ملارد
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در پیروزی
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در صباشهر
نمایندگی تلویزیون سامسونگ در مهرشهر

شماره های تماس نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران

سؤالات متداول کاربران

در حال حاضر هزینه تعمیرات تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری با توجه به نرخ نامه اتحادیه سال 1401 حساب می شود. هزینه قطعات نیز با توجه به قیمت روز بازار حساب می شود. 

حدود %90 در صد تعمیرات تلویزیون در منزل انجام می شود. زمان تقریبی تعمیر تلویزیون تقریبا 1 ساعت الی 1.5 ساعت می باشد. لازم به ذکر است که در اکثر مواقع تعمیر تلویزیون حداکثر در 1 ساعت انجام می شود

به هیچ عنوان تلویزیون را با اسپری مستقیم محلول های شوینده تمیز نکنید. بهترین روش برای تمیز کردن صفحه تلویزیون استفاده از دستمال نرم و کمی مرطوب است.

تلویزیون از جمله دستگاه هایی است که در طول روز از آن به تعدد استفاده می شود. استفاده زیاد از این دستگاه ممکن است به مرور زمان باعث آسیب به قطعت داخلی آن شود. روشن نشدن تلویزیون عمدتاً از خرابی مین برد و برد تغذیه تلویزیون پدید می آید.

دلیل اصلی کاهش نور تلویزیون روشن گذاشتن آن برای مدت طولانی است. برای حل این مشکل ابتدا در قسمت تنطیمات نور دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که نور دستگاه به درستی تنظیم شده بود، مشکل از کیفیت پایین فسفر استفاده شده در تلویزیون است.

7 پاسخ به “تعمیرات تلویزیون سامسونگ”

  1. سلام خسته نباشید بنده چند روز هست که یک تلویزیون سامسونگ خریداری کردم و حالا متوجه یک هاله آبی رنگ در تصویر شدم آیا این ایراد قابل حل هست؟ یا باید دستگاه رو پس بدم؟

  2. سلام خسته نباشید تلویزیون ما هر چند دقیقه یک بار، به بمدت ۳-۲ دقیقه تصویرش سیاه میشه و مجدداً درست میشه، مدل تلویزیون UA55TU7000 هست، لطفاً در رابطه با مشکل و هزینه تعمیر راهنمایی بفرمایید

  3. سلام و عرض ادب
    تلویزیون سامسونگ ما خاموش و روشن می شه، لوگوی اسمارت نمایش میده و خاموش می شه

  4. سلام وقت بخیر مهندس
    تلویزیون ما در حین کار کردن صفحه اش سیاه شد ولی صدا داره به نظر شما چه مشکلی پیش اومده لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.