تعمیر تلویزیون امپریال

 مجاز سیما نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال خدمات تخصصی به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد. این خدمات از جمله تعمیر و تعویض برد ها و مشکلات در صفحه تلویزیون می باشد. این شرکت به منظوره آسودگی خاطر و رضایت مشتری تمامی تعمیرات و سرویس های مرتبط با تعمیر تلویزیون امپریال ، تلویزیون های هوشمند ، تلویزیون های اندروید و صفحه تلویزیون های LED و LCD را به مدت شش ماه گارانتی می کند. این گارنتی به صورت کتبی بعد از انجام تعمیر به مشتری تحویل داده می شود. ۰۲۱۹۱۰۰۸۸۲۱

یکی از مزیت های مهم شرکت مجاز سیما چندین دهه تجربه کارشناسان و مهندسان این مرکز در زمینه تعمیر تلویزیون می باشد، که قادر به تعمیر تمامی عیب ها و رفع مشکلات سخت افزار و نرم افزاری تلویزیون امپریال می باشند. این شرکت با برگذاری دوره های تخصصی در زمینه تعمیرات تکنسین، های خود را با علم روز آشنا می کند. یکی دیگر از مزیت های این مرکز استفاده از تجهیزات حرفه ای برای انجام تعمیرات تلویزیون می باشد. به طور مثال دستگاه بندینگ برای تعمیر پنل تلویزیون و دستگاه BGA تمام اتوماتیک برای تعویض آی سی تلویزیون می باشد. شماره تماس نمایندگی امپریال ۰۲۱۳۷۴۱۳

تعمیر تلویزیون امپریال
تعمیر تلویزیون امپریال در منزل

تعمیر تلویزیون امپریال در منزل

جا به جایی تلویزیون به دلیل حساس بودن پنل تلویزیون دارای مخاطراتی می باشد، لذا سرویس تعمیر تلویزیون امپریال در منزل با استقبال و رضایت مشتریان مواجه شده است. شما می توانید درخواست خود را از طریق فرم و یا شماره تماس 44258776-۰۲۱ ثبت کنید.

جهت آسیب ندیدن تلویزیون شما خدمات تعمیر در منزل و محل را توصیه می کنیم. تکنسین های مجاز سیما با تجربه بوده و با تسلط کامل تلویزیون شما را در محل تعمیر می کنند.

واحد تعمیرات مجاز سیما آمادگی دارد در کمترین زمان ممکن، بعد از درخواست شما عزیزان تکنسین های متخصص تعمیر تلویزیون امپریال در منزل را جهت آسایش شما به محل اعزام کند. مجاز سیما شعبه های متعددی در سطح شهر دارد به همین خاطر اعزام تکنسین در کمترین زمان انجام می شود.

ارائه ضمانت نامه کتبی پس از فرایند تعمیر تقدیم مشتری می گردد. این ضمانت نامه برای آسودگی خاطر شما از خدمات ارائه شده است. در صورت بروز مجدد مشکل و اعلام شما به واحد تعمیرات مجاز سیما سریعا تکنسین به منزل شما اعزام می شود. شماره تماس نمایندگی بلست ۰۲۱۳۷۴۱۳

خدمت رسانی سریع

تماس با مجاز سیما و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

مابا داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها تلویزیون خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.
 

فهرست مطالب

مزیت های مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون امپریال

تعميرات تلویزیون امپریال در صورتي که به دست کارشناسان مجاز سیما و با استفاده از تجهيزات پیشرفته اين کار انجام شود مي‌تواند کيفيت اوليه اين دستگاه را بازيابي کرده و مجدداً به کاربر، لذت استفاده با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

یکی از مهمترین مزیت های مرکز مجاز سیما براگزاری دوره های آموزشی برای تکنسین ها این مجموعه می باشد. به همین خاطر تکنسین های این مجموعه همیشه بروز بوده و با جدید ترین تکنولوژی های روز آشنا هستند. این تخصص باعث شده است که تعمیرکاران این مجموعه به راحتی عیب یابی تلویزیون های جدید را انجام دهند و تعمیر و ترمیم تلویزیون شما را انجام دهند.

علاوه بر اين متخصصان ما توصیه و نکات مهم برای نگهداری  و طرز استفاده صحيح از تلویزیون را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از امکانات دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. برای درخواست تعمیرکار می توانید فرم تماس را پر کنید و یا با شماره های مجاز سیما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیر تلویزیون شما انجام شود.

تعمیر تلویزیون LCD امپریال

یکی از تحولات بزرگ در نمایشگرها اختراع صفحه ال سی دی بود. کلمه LCD مخفف Liquid Crystal Display است و به معنای صفحه نمایشی با محلول کریستال مایع است. با آمدن تلویزیون های ال سی دی تلویزیون با اینچ های بزرگ وارد بازار شدن و رونق تازه ای به این بازار داده شد. تکنولوژی تلویزیون های ال سی دی با تلویزیون های لامپی کاملا متفاوت است.

مجاز سیما تعمیرات تلویزیون های ال سی دی امپریال را به صورت تخصصی انجام می دهد. اگر تلویزیون ال سی دی شما خراب شده است می توانید با مرکز مجاز سیما برای تعمیرات و سرویس تلویزیون تماس بگیرید. در اولین تماس مشاوران ما سعی می کنند، با راهنمایی های اولیه مشکل شما را برطرف کنند، در صورتی که خرابی از سخت افزار تلویزیون شما باشد، با علام هزینه تقریبی از سمت مجازسیما می توانید در خواست تعمیر خود را ثبت کنید.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

تعمیر تلویزیون (LED) امپریال

تعمیر تلویزیون ال ای دی امپریال

تلویزیون های ال ای دی بعد از تلویزیون های ال سی دی به بازار آمدن، اما یک نکته بسیار جالب که باید بدانید، تلویزیون های LED همان تلویزیون های LCD هستند و فقط از بک لایت ال ای دی برای آن استفاده شده است.

یکی از مزیت های تلویزیون ال ای دی نسبت به تلویزیون ال سی دی روشنایی بیشتر و کیفت بیشتر تصویر می باشد. یک مزیت دیگر مصرف پایین برق نسبت به تلویزیون های ال سی دی می باشد.

تعمیرات تلویزیون ال ای دی نسبت به ال س دی زیاد متفاوت نمی باشد، چون ساختار کار کرد آنها تقریبا مشابه می باشد. مجاز سیما تعمیرات تلویزیون LED امپریال را به صورت تخصصی انجام می دهد.

تعمیر تلویزیون (OLED) امپریال

تلویزیون های OLED از جدید ترین تلویزیون های بازار می باشند. تلویزیون های او ال ای دی در واقع تلویزیون های LED واقعی هستند، این بدین معنی است که پیکسل های صفحه خود روشن می شوند و نیاز به نور بک لایت ندارند.

این امر باعث شده است که کیفیت صفحه تلویزیون های OLED افزایش چشمگیری داشته باشد. نمایش تصویر در تلویزیون های OLED طبیعی ترین حالت ممکن را دارد، یعنی رنگ هایی که نمایش داده می شود بسیار طبیعی می باشد. 

تعمیرات تلویزیون OLED بسیار پیچیده و تخصصی می باشد، اگر این کار توسط افراد غیر متخصص انجام شود، ممکن است خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود.

هزینه تعمیر تلویزیون امپریال 1403

یکی از موارد بسیار مهم در تعمیر تلویزیون امپریال هزینه تعمیر و سرویس دستگاه می باشد. با توجه به ایرادها و قطعات مصرفی هزینه تعمیر کاملا متغییر بوده و بر همین اساس تعیین قیمت بعد از مراجعه تکنسین تعمیرات به محل مورد نظر شما و بعد از عیب یابی به شما اعلام می شود. در اکثر موارد هزینه تقریبی تعمیرات، هنگام تماس با اولیه مشتری اعلام می شود.

نوع قطعه مصرفی نیز در هزینه تعمیر تلویزیون امپریال تاثیر گذار است. قیمت قطعات با توجه به کیفیت و کشور سازنده متغییر است. با توجه به انتخاب قطعه هزینه سرویس و خدمات مشخص می شود. در جدول هزینه تعمیر تلویزیون قیمت تقریبی مشخص شده است.

اجرت تعمیر و سرویس تلویزیون با توجه به نرخ نامه اتحادیه تعمیرکاران صوتی و تصویری مشخص شده است. در بعضی از موارد خاص که تعمیرات پیچیده و تخصصی می شود هزیه تعمیرات توافقی می باشد. مرکز مجاز سیما سعی بر آن دارد تا جای ممکن هزینه تعمیر و سرویس را به حداقل برساند.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون امپریال قیمت (به تومان)
32 تا 42 اینچ
950,000 تا 2,100,000
42 تا 47 اینچ
1,200,000 تا 2,500,000
47 تا 50 اینچ
2,100,000 تا 2,900,000
50 تا 55 اینچ
2,200,000تا 3,800,000
55 تا 90 اینچ
توافقی
هزینه تقریبی تعمیر تلویزیون امپریال قیمت (به تومان)
تعمیر مین برد
900,000 تا 2,700,000
تعمیر برد پاور
950,000 تا 3,200,000
تعمیر برد T-CON
900,000 تا 3,500,000
تعمیر فلت
توافقی
تعمیر پنل تلویزیون
توافقی
تعمیر برد اینورتر
950,000 تا 2,550,000

خدمات پس از فروش تلویزیون امپریال

تعمیرات حرفه‌ای: خدمات پس از فروش تلویزیون امپریال توسط تیم فنی مجرب و متخصص ارائه می‌شود. این تیم با دانش فنی عمیق و آشنایی کامل با تلویزیون‌های امپریال، توانایی تشخیص و رفع مشکلات مختلف را داراست، با توجه با دانش و مهارت بالایی تکنسین های این مرکز بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

استفاده از قطعات اصلی: در هنگام تعمیرات، تیم خدمات پس از فروش از قطعات اصلی و استاندارد استفاده می‌کند. این به شما اطمینان می‌دهد که تلویزیون شما با استفاده از قطعات اصلی و باکیفیت تعمیر می‌شود، که در نتیجه عمر مفید آن را افزایش می‌دهد.

سرعت در ارائه خدمات: تیم خدمات پس از فروش امپریال، بر سرعت و بهره‌وری در ارائه خدمات تأکید دارد. با تماس شما و اطلاع از مشکلات تلویزیون، تیم فنی سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کند و تعمیرات لازم را انجام دهد.

خدمات پس از فروش تلویزیون

عیب یابی تلویزیون امپریال

ما در این قسمت چند عیب شایع تلویزیون امپریال را برای شما مطرح می کنیم و راه حل های که از طرف شما قابل انجام است را اینجا مطرح می کنیم.

پاک شدن برنامه مين برد ال سي دي که به دليل زدن فلش ويروسی وارد سيستم مي شود و برنامه ال سي دي را خراب مي کند. براي تعمير ال سي دي هاي که برنامه آنها پاک شده است بايد اي سي حافضه ال سي دي دوباره برنامه ريزي شود.

.يکي ديگر از عيب هاي تلويزيون ال سي دي خرابي برد مين LCD است که آی سی کنترل کننده برد ال سی دی (CPU) خراب مي شود و برد ال سی دی ديگر قابل تعمير نمي باشد .براي تعمير ال سی دی   بايد برد مين ال سی دی  تعويض شود که هزينه تعمير تلویزیون زياد می شود.

 

عیب یابی تلویزیون امپریال
تلویزیون امپریال صدا دارد ولی تصویر ندارد

تلویزیون امپریال صدا دارد ولی تصویر ندارد

وقتی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی شایع است. در تلویزیون های ال ای دی سری EM-4990 امپریال خرابی بک لایت بیشتر است. البته در بعضی از موارد خرابی برد پاور باعث از بین رفتن تصویر می شود به این صورت که خروجی ولتاژ بک لایت قطع می شود و تصویر تلویزیون سیاه می شود در این حالت اگر دقت کنید یک تصویر بسیار محو می بینید.

تعمیر بک لایت تلویزیون امپریال

تعمیر بک لایت در منزل کار بسیار سختی است اما متخصصان نمایندگی تعمیر مجاز سیما برای آسوده تر بودن شما مشتریان گرامی این کار در منزل انجام می دهند. یک سوال که بسیار مطرح می شود این است که هزینه تعمیر بک لایت چقدر است؟ خوب هزینه تعمیر بک لایت امپریال به دلیل وجود ال ای دی ها با کیفیت های متفاوت در بازار متفاوت است اما سعی ما بر آن است که با کیفیت ترین ال ای دی ها را با قیمت مناسب برای تلویزیون شما استفاده کنیم که هم هزینه تعمیر مقرون به صرفه باشد و اینکه تلویزیون شما چندین سال بدون مشکل و با کیفت بالا کار کند.

خرابی بک لایت در تلویزیون های جدید عیبی شایع است و برای همه تلویزیون های امروزی پیش می آید و این سوال مطرح می شود که راهی برای اینکه بک لایت بعد از تعمیر دوباره خراب نشود وجود دارد؟ ما باید به این سوال اینطور جواب دهیم که به طور حتم نمی توان گفت که می توان بک لایت مادم العمر تولید کرد ولی می توان از بک لایت با کیفیت مرغوب استفاده کرد که چندین سال تلویزیون بدون خرابی بک لایت کارکند. یک روش دیگر که می توان برای طولانی کردن عمر بک لایت استفاده کرد اجرای اصلاحیه بر روی برد پاور تلویزیون می باشد که باعث می شود تلویزیون دیر تر خراب شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون امپریال

تعمیر برد پاور تلویزیون امپریال

خرابی برد پاور در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی یک عیب رایج است. چطور می توان فهمید که برد پاور خراب شده است؟ یک عیب شایع در پاور این است که تلویزیون دیر روشن می شود و این خرابی برای تلویزیون های اتفاق می افتد که حداقل چهار سال از عمر آنها گذشته باشد. وقتی این مشکل برای تلویزیون شما اتفاق می افتد بهترین کار این است که سریع تلویزیون خود را تعمیر کنید در غیر این صورت احتمال خراب شدن برد مین وجود دارد که این موضوع اگر اتفاق بیفتد هزینه تعمیر چندین برابر می شود.

یک نشانه دیگر از خراب بودن برد پاور این است که تلویزیون خاموش می شود و هیچ گونه علائم حیاتی ندارد البته این عیب از برد مین نیز می تواند باشد اما احتمال آن کم است. برد پاور وظیفه ولت رسانی به تمام قسمت ها تلویزیون را دارد و با از کار افتادن این قسمت تلویزیون به طور کامل خاموش می شود.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون امپریال

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون امپریال

یکی از مشکلاتی متداولی که در تمام تلویزیون های LED و LCD وجود دارد خاموش و روشن شدن تلویزیون می باشد. اولین کاری که باید انجام بدهید بررسی محافظ برق می باشد ، برای این کار دوشاخه برق را مسقیم به پریز بزنید در صورتی که مشکل حل شد، محافظ را تعویض کنید.

خرابی دستگاه های متصل به تلویزیون باعث به وجود آمدن این مشکل می شوند، در صورتی که با بررسی محافظ برق مشکل ادامه داشت تمامی دستگاه های متصل به تلویزیون را جدا کنید، اگر مشکل برطرف شد، دستگاه ها را به صورت تک تک به تلویزیون وصل کنید تا دستگاه معیوب مشخص شود.

عواملی همچون فلش و هارد ویروسی نیز باعث به وجود آمدن این مشکل می شود، قبل از اتصال آن به تلویزیون فلش را ویروس کشی کنید. 

تلویزیون دیر روشن می شود ​

دیر روشن شدن تلویزیون امپریال

دیر روشن شدن تلویزیون در اکثر موارد مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد. این خرابی بیشتر در تلویزیون های ال سی دی به وجود می آید. با تعویض قطعات فرسوده برد پاور مشکل برطرف می شود.

در بعضی از موارد این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد. در این صورت بهتر است که برد تعویض شود. تعمیر تلویزیون امپریال در منزل و محل شما انجام می شود. تعمیرات با ضمانت شش ماهه انجام می شود.

چراغ پاور چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون امپریال

چشمک زدن چراغ پاور دلایل زیادی دارد. با توجه به سایز و مدل تلویزیون علت ها متفاوت است. یکی از این دلایل خرابی بک لایت تلویزیون می باشد. این عیب بیشتر در تلویزیون های سری EM-4990 اتفاق می افتد.

یکی دیگر از دلایل به وجود آمدن این مشکل خرابی برد پاور تلویزیون می باشد. در صورتی که با این مشکل واجه شدید بهتر است که تلویزیون را خاموش کنید و با تعمیرگاه تلویزیون تماس بگیرید.

شکستن پنل تلویزیون امپریال

يکي از شايع ترين عيب هاي تلويزيون هاي ال سي دي شکستن پنل تلويزيون است که براي تعمير LCD باید، پنل تعويض شود که هزينه تعویض ال سي دي تقريبا هشتاد درصد قيمت تلويزيون می شود.

به هیچ عنوان تلویزیون پنل شکسته قابل تعمیر نمی باشد. و تنها راه تعویض صفحه تلویزیون می باشد.بهتر است برای جلوگیری از شکستن پنل از محافظ صفحه نمایش استفاده کنید.

شکستن پنل تلویزیون امپریال

تلویزیون روی چراغ پاور مانده و روشن نمی شود

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی بیشتر مربوط به برد پاور می باشد ولی در تلویزیون های ال ای دی بیشتر مربوط به برد مین می باشد. برد پاور تلویزیون های ال سی دی امپریال در بیشتر موارد قابل تعمیر می باشد. تعمیر برد مین نیز در بعضی موارد امکان پذیر است.

تلویزیون صدا ندارد

خرابی صدای تلویزیون مربوط به برد مین و بلندگو می باشد و احتمال خرابی بلندگو در تلویزیون های ال ای دی خیلی کم کست و بیشتر به برد مین مربوط می شود و در بعضی مواقع برد تلویزیون قابل تعمیر نمی باشد و باید برد تعویض شود. در تلویزیون های ال سی دی امپریال احتمال خرابی بلندگو نیز می باشد به علت این که در طولانی مدت بلندگو خراب می شود.

تعمير تلويزيون ال سی دی پنل خراب يا خط افتاده

پيکسل چسبيده يکي از پيکسل هايي است که در صفحه نمايش مانيتور LCD خراب شده است.پيکسل چسبيده شده به صورت نقطه اي به رنگ ثابت است و بدون هيچ هدف هميشگي روشن مي ماند.پيکسل هاي چسبيده بيشتر در زمينه هاي سياه و سفيد و به صورت تک رنگ آبي ،قرمز،يا سبز يا ترکيبي ازاين رنگ ها مثل زرد و بنفش يا حتي سفيد ديده مي شود.معولا رنگ هاي سبز و قرمز يا آبي به صورت تک رنگ به اين حالت در مي آيند.بعضي از کاربران پيکسل چسبيده را سوخته  تصور مي کنند.گاهي ممکن است که يکي از رنگهاي داخلي پيکسل خاموش شده باشد و پيکسل سياه به نظر مي رسد.تعمير ال سي دي در منزل و محل کار

دو روش نرم افزاری برای تعمیر پنل ال سی دی

1-سعي کنيد نرم افزاره fix pixel ياrepair  datume pix را اجرا کنيد گاهي اوقات پيکسل هاي به هم چسبيده با خاموش و روش شدن سريع مي توانند تحريک شوند.

۲-اگر پيکسل چسبيده هنوز برقرار شده است،نرم افزار براي چند ساعت بايد کار کند.اگر باز هم پاسخ مثبت نبود براي تعمير ال سي دي پنل ال سي دي بايد تعويض شود.البته چند نقطه در تصوير تاثيري در ديد تصوير ندارد و معمولا نيازي به تعويض پنل ندارد.تعمير پنل اي سي دي در منزل.

تلویزیون امپریال بعد از چند ساعت خاموش می شود

تلویزیون امپریال بعد از چند ساعت خاموش می شود

خاموش شدن تلویزیون بعد از یک زمان مشخص، معمولا مربوط به تنظیمات تلویزیون می باشد. تایمر تلویزیون را مورد بررسی قرار بدهید.

تلویزیون بعد از چند ساعت کار کردن خاموش می شود این خرابی بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیرات تلویزیون امپریال در منزل و محل شما نجام می شود.

علت پرش تصویر تلویزیون امپریال

۱. مشکل در سیگنال ورودی: این مشکل ممکن است به دلیل اتصال نادرست آنتن، کابل HDMI و یا روش دیگر ورودی به تلویزیون باشد. در این صورت باید اتصالات را بررسی کرده و مطمئن شوید که به درستی انجام شده‌اند.

۲. مشکل در دستگاه پخش: در صورتی که دستگاه پخش (مانند دی وی دی پلیر، کنسول بازی و غیره) به تلویزیون متصل باشد و مشکلی در آن وجود داشته باشد، ممکن است تصویر پرش کند. در این صورت می‌توانید دستگاه پخش را بررسی کنید و در صورت لزوم، نرم‌افزار یا فریمور آن را به‌روزرسانی کنید.

۳. تنظیمات تلویزیون: تنظیمات تلویزیون ممکن است باعث پرش تصویر شوند، مانند تنظیمات فریم ریت یا حالت هماهنگی تصویر. در این صورت می‌توانید به تنظیمات تلویزیون خود مراجعه کنید و تنظیمات را به حالت پیش‌فرض برگردانید یا تغییرات لازم را اعمال کنید.

۴. مشکلات فنی: مشکلات فنی در تلویزیون، مانند مشکلات در مدارها یا قطعات سوخته، ممکن است باعث پرش تصویر شوند. در این صورت بهتر است با تعمیرکار مجرب یا پشتیبانی فنی تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص داده و رفع کنند.

علت پرش تصویر تلویزیون

پاک شدن برنامه تلویزیون

تلویزیون بعد از هر بار خاموش و روشن شدن نیاز به تنظیمات دوباهر دارد. این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد و تعمیرات مین برد در منزل و محل شما انجام می شود.

این خرابی بیشتر در تلویزیون های رسیور دار به وجود می آید. یکی از مهترین دلایل به وجود آمدن این مشکل فرسوده شدن قطعات روی مین برد می باشد. با تعویض این قطعات مشکل برطرف می شود.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموش شدن تلویزیون می تواند دلایل زیادی داشته باشد، اولین موضوعی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، محافظ برق و کابل برق تلویزیون می باشد. سعی کنید تلویزیون را با یک پریز دیگر تست کنید تا از ورود برق به تلویزیون اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که برق ورودی تلویزیون مشکلی نداشته باشد، به احتمال زیاد برد های تلویزیون دچار مشکل شده اند و باید توسط تکنسین تعمیرات بررسی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله علت خاموش شدن تلویزیون را مطالعه بفرماید.

ارائه گارانتی تعمیرات تلویزیون امپریال

ضمانت خدمات یک امر بسیار مهم در زمینه تعمیرات تلویزیون امپریال می باشد. ارائه ضمانت نامه رسمی بعد از تعمیرات برای اطمینان خاطر شما عزیزان از خدمات ارائه شده است. این ضمانت برای رفع نگرانی شما از خرابی مجدد تلویزیون می باشد.

یک نکته حائز اهمیت اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات می باشد. سپردن تعمیرات تلویزیون به مراکزی که مجوز و یا مکانی برای تعمیرات ندارند بسیار اشتباه می باشد. مشاهده شده است بعضی از این مراکز به علت نداشتن تخصص و تعهد لازم مشکلات زیادی را برای همشهریان گرامی به وجود آورده اند.

اگر ضمانتی برای خدمات ارائه شده وجود نداشته باشد، تعمیرات انجام شده ارزش چندانی ندارد و احتمال خرابی مجدد و یا آسیب رساندن به قسمت های دیگر تلویزیون وجود دارد. مجاز سیما با وجود تخصص و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، بازهم جهت اعتماد و رضایت مشتریان، ضمانت نامه کتبی به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

در صوتی که خرابی تلویزیون شما در مدت ضمانت گارانتی تکرار شود، این مجموعه بدون هزینه ایاب و ذهاب و هیچ هزینه دیگری مشکل تلویزیون شما را برطرف می کند. اگر خرابی از قطعه دیگری باشد، تنها هزینه قطعه مصرفی دریافت می شود. 

ارائه گارانتی تعمیرات تلویزیون امپریال

تعمیر تلویزیون امپریال در تهران

مجازسیما مرکز تخصصي تعمیرات تلويزيون امپریال در سراسر تهران و شهرستان های شعبه هاي را ايجاد کرد است تا تمامي کاربران تلویزیون امپریال جهت تعمير تلويزيون امپریال در تهران به راحتي به تعميرکار متخصص دست يابي داشته باشند و با خيال راحت تعمير دستگاه خود را به ما پسپارند.

مرکز تخصصی تعمير تلويزيون امپریال سعي کرده است که در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامي در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران تلويزيون امپریال دسترسي داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعميرات تلويزيون امپریال در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل تلويزيون شما را حل کند.

چند سال قبل در تهران براي تعمير تلويزيون بايد تلويزيون را با خود حمل مي کرديد تا يک تعميرگاه مناسب جهت تعمير تلويزيون امپریال پيدا مي کرديد تا دستگاه شما را تعمير کند. در برخي مواقع مشکل تلویزیون شما با این مراحل تمام نمی شد و بعد از پيدا کردن تعميرگاه تلويزيون امپریال ممکن بود قطعه مورد نياز در اين تعميرگاه موجود نباشد و تا پيدا کردن قطعه بايد منتظر مي مانديد.

شعب مجاز سیما در تهران

خوشبختانه امروزه مجازسیما با داشتن شعبه هاي متعدد در سرتا سر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با تماس با مجازسیما  تعميرات تلويزيون در محل انجام شود و نيازي نيست که براي تعميرات تلويزيون امپریال خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال تعمیرگاه مجاز تلویزیون بگردید.

مجازسیما با داشتن چندين شعبه در شرق تهران، غرب تهران ، جنوب تهران ، شمال تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس تلویزیون شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي تلويزيون خود با این مرکز تماس بگريد و در خواست سرويس دوره اي کنيد تا از خرابي تلويزيون شما جلوگيري شود. سرويس هاي دوره اي شامل تعویض قطعات فرسوده برد پاور و تمیز کردن گرد و خاک  داخل تلویزیون می باشد.

نمایندگی های تلویزیون امپریال شهر تهران نمایندگی تلویزیون امپریال استان تهران نمایندگی تلویزیون امپریال شهر کرج
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در نیاوران
نمایندگی تلویزیون امپریال در اسلامشهر
نمایندگی تلویزیون امپریال در مارلیک
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در سعادت آباد
نمایندگی تلویزیون امپریال در شهریار
نمایندگی تلویزیون امپریال در اندیشه
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در شهرک غرب
نمایندگی تلویزیون امپریال در پرند
نمایندگی تلویزیون امپریال در فردیس
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در اقدسیه
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در شهر قدس
نمایندگی تلویزیون امپریال در گلشهر
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در تهرانپارس
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در پردیس
نمایندگی تلویزیون امپریال در ملارد
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در پیروزی
نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در صباشهر
نمایندگی تلویزیون امپریال در مهرشهر

شماره های تماس نمایندگی تعمیر تلویزیون امپریال در تهران

5 پاسخ به “تعمیر تلویزیون امپریال”

  1. سلام
    تلویزیون ما داشت کار می کرد که به صورتی ناگهانی تصویرش قطع شد لطفا راهنمایی کنید

    • سلام. معمولا این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد، البته در بعضی از موارد فرسودگی قطعات برد پاور باعث نیز باعث به وجود آمدن این مشکل می شود.

  2. سلام خسته نباشی تلویزیون ما داشت کار میکرد یه دفه خاموش شد الان روشن میشه ولی روی لوگوی اسمارت میمونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.