تعمیر تلویزیون تی سی ال

مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون تی سی ال یکی از مراکز شرکت مجاز سیما محسوب می شود. از ایده های زیبای این شرکت خدمت کردن به کاربران در منزل و یا محل ارسالی از آنها است. فقط با گرفتن شماره های مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال از ارائه خدمات در خانه بهره ببرید. تلویزیون ها یکی از پرمصرف ترین وسایل برقی خانگی در بین خانواده های ایرانی هستند. این وسیله دارای بیشترین هوادار و طرفدار در بین مردم به حساب می آید.

هر وسیله نقلیه و الکترونیکی که به خوبی از آن مراقبت نشود، دچار مشکل و ایراد می شود. تلویزیون های خانگی از این امر مستثناء نیستند و یک سری نواقص و مشکلاتی برای آنها پیش می آید. در ساخت تلویزیون های خانگی از وسایل متعدد الکترونیکی که هر کدام نقشی مشخصی را ایفا می کنند، استفاده شده است. اگر یکی از این قطعات دچار مشکل یا عیب شود، در کارایی و عملکرد تلویزیون اختلال ایجاد شده و باید در اسرع وقت به مرکز تعمیر تلویزیون مراجعه کنید. رفع عیب و تعمیرات تلویزیون تی سی ال یک کار تخصصی و فنی محسوب شده که برای حل این مشکل باید به متخصص و کارشناس آن بسپارید. برای تعمیرات تلویزیون یک سری مهارت ها و داشتن علم آن الزامی است تا بتوانید عیب آن را شناسایی و تعمیر کنید.

تعمیر تلویزیون تی سی ال

تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل

از ایده های مثبت این مجموعه ارائه خدمات با سرویس های سیار در منزل است. شرکت مجاز سیما تلاش خود را انجام می دهد تا حد ممکن تلویزیون های کاربران را در منزل تعمیر کنند. تعمیرات تلویزیون تی سی ال در منطقه با ارائه خدمات در محل و منزل به یاری هموطنان عزیز آمده است.

از مزایای تعمیرات تلویزیون در منزل می توان به چند مورد مهم برای کاربران اشاره نمود که عبارتند از:

تعمیرکاران فرستاده شده از سمت شرکت مجاز سیما برای تعمیر تلویزیون تمام قطعه های لازم برای تعمیرات را با خود می برند. در صورتی که قطعه آسیب دیده قابلیت تعمیر آن نباشد، قطعه با کیفیت و اورجینال برای تعویض همراه تعمیرکار است. این امرسبب صرفه جویی در وقت و راحت شدن کاربر از رفتن به بازار و خرید جنس نامعلوم می شود.

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

مابا داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها تلویزیون خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.
 

فهرست مطالب

مزیت های مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون تی سی ال

تعميرات تلویزیون تی سی ال در صورتي که به دست کارشناسان مجازسیما و با استفاده از تجهيزات پیشرفته اين کار انجام شود مي‌تواند کيفيت اوليه اين دستگاه را بازيابي کرده و مجدداً به کاربر، لذت استفاده با يک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

یکی از مهمترین مزیت های مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال مجاز سیما براگزاری دوره های آموزشی برای تکنسین ها این مجموعه می باشد. به همین خاطر تکنسین های این مجموعه همیشه بروز بوده و با جدید ترین تکنولوژی های روز آشنا هستند. این تخصص باعث شده است که تعمیرکاران این مجموعه به راحتی عیب یابی تلویزیون های جدید را انجام دهند و تعمیر و ترمیم تلویزیون شما را انجام دهند.

علاوه بر اين متخصصان ما توصیه و نکات مهم برای نگهداری  و طرز استفاده صحيح از تلویزیون را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از امکانات دستگاه خود استفاده بهتري داشته باشيد. برای درخواست تعمیرکار می توانید فرم تماس را پر کنید و یا با شماره های مجاز سیما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیر تلویزیون شما انجام شود.

تعمیر تلویزیون LCD تی سی ال

یکی از تحولات بزرگ در نمایشگرها اختراع صفحه ال سی دی بود. کلمه LCD مخفف Liquid Crystal Display است و به معنای صفحه نمایشی با محلول کریستال مایع است. با آمدن تلویزیون های ال سی دی تلویزیون با اینچ های بزرگ وارد بازار شدن و رونق تازه ای به این بازار داده شد. تکنولوژی تلویزیون های ال سی دی با تلویزیون های لامپی کاملا متفاوت است.

مجاز سیما تعمیرات تلویزیون های ال سی دی تی سی ال را به صورت تخصصی انجام می دهد. اگر تلویزیون ال سی دی شما خراب شده است می توانید با مرکز مجاز سیما برای تعمیرات و سرویس تلویزیون تماس بگیرید. در اولین تماس مشاوران ما سعی می کنند، با راهنمایی های اولیه مشکل شما را برطرف کنند، در صورتی که خرابی از سخت افزار تلویزیون شما باشد، با علام هزینه تقریبی از سمت مجازسیما می توانید در خواست تعمیر خود را ثبت کنید.

تعمیر تلویزیون ال سی دی تی سی ال

تعمیر تلویزیون LED تی سی ال

تعمیر تلویزیون ال ای دی تی سی ال

تلویزیون های ال ای دی بعد از تلویزیون های ال سی دی به بازار آمدن، اما یک نکته بسیار جالب که باید بدانید، تلویزیون های LED همان تلویزیون های LCD هستند و فقط از بک لایت ال ای دی برای آن استفاده شده است.

یکی از مزیت های تلویزیون ال ای دی نسبت به تلویزیون ال سی دی روشنایی بیشتر و کیفت بیشتر تصویر می باشد. یک مزیت دیگر مصرف پایین برق نسبت به تلویزیون های ال سی دی می باشد.

تعمیرات تلویزیون ال ای دی نسبت به ال س دی زیاد متفاوت نمی باشد، چون ساختار کار کرد آنها تقریبا مشابه می باشد. مجاز سیما تعمیرات تلویزیون LED تی سی ال را به صورت تخصصی انجام می دهد.

تعمیر تلویزیون OLED تی سی ال

تلویزیون های OLED از جدید ترین تلویزیون های بازار می باشند. تلویزیون های او ال ای دی در واقع تلویزیون های LED واقعی هستند، این بدین معنی است که پیکسل های صفحه خود روشن می شوند و نیاز به نور بک لایت ندارند.

این امر باعث شده است که کیفیت صفحه تلویزیون های OLED افزایش چشمگیری داشته باشد. نمایش تصویر در تلویزیون های OLED طبیعی ترین حالت ممکن را دارد، یعنی رنگ هایی که نمایش داده می شود بسیار طبیعی می باشد. 

تعمیرات تلویزیون OLED بسیار پیچیده و تخصصی می باشد، اگر این کار توسط افراد غیر متخصص انجام شود، ممکن است خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود.

هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال

یکی از موارد بسیار مهم در تعمیر تلویزیون تی سی ال هزینه تعمیر و سرویس دستگاه می باشد. با توجه به ایرادها و قطعات مصرفی هزینه تعمیر کاملا متغییر بوده و بر همین اساس تعیین قیمت بعد از مراجعه تکنسین تعمیرات به محل مورد نظر شما و بعد از عیب یابی به شما اعلام می شود. در اکثر موارد هزینه تقریبی تعمیرات، هنگام تماس با اولیه مشتری اعلام می شود.

نوع قطعه مصرفی نیز در هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال تاثیر گذار است. قیمت قطعات با توجه به کیفیت و کشور سازنده متغییر است. با توجه به انتخاب قطعه هزینه سرویس و خدمات مشخص می شود. در جدول هزینه تعمیر تلویزیون قیمت تقریبی مشخص شده است.

اجرت تعمیر و سرویس تلویزیون با توجه به نرخ نامه اتحادیه تعمیرکاران صوتی و تصویری مشخص شده است. در بعضی از موارد خاص که تعمیرات پیچیده و تخصصی می شود هزیه تعمیرات توافقی می باشد. مرکز مجاز سیما سعی بر آن دارد تا جای ممکن هزینه تعمیر و سرویس را به حداقل برساند.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال قیمت (به تومان)
32 اینچ
350,000 تا 900,000
32 تا 42 اینچ
450,000 تا 1,000,000
42 تا 47 اینچ
550,000 تا 1,400,000
47 تا 50 اینچ
750,000 تا 1,600,000
50 تا 55 اینچ
850,000 تا 1,800,000
55 تا 90 اینچ
توافقی
هزینه تقریبی تعمیر تلویزیون تی سی ال قیمت (به تومان)
تعمیر مین برد
300,000 تا 900,000
تعمیر برد پاور
250,000 تا 900,000
تعمیر برد T-CON
400,000 تا 1,000,000
تعمیر فلت
توافقی
تعمیر پنل تلویزیون
توافقی
تعمیر برد اینورتر
300,000 تا 900,000

عیب یابی تلویزیون تی سی ال

ما در این قسمت چند عیب شایع تلویزیون تی سی ال را برای شما مطرح می کنیم و راه حل های که از طرف شما قابل انجام است را اینجا مطرح می کنیم.

پاک شدن برنامه مين برد ال سي دي که به دليل زدن فلش ويروسی وارد سيستم مي شود و برنامه ال سي دي را خراب مي کند. براي تعمير ال سي دي هاي که برنامه آنها پاک شده است بايد اي سي حافضه ال سي دي دوباره برنامه ريزي شود.

.يکي ديگر از عيب هاي تلويزيون ال سي دي خرابي برد مين LCD است که آی سی کنترل کننده برد ال سی دی (CPU) خراب مي شود و برد ال سی دی ديگر قابل تعمير نمي باشد .براي تعمير ال سی دی   بايد برد مين ال سی دی  تعويض شود که هزينه تعمير تلویزیون زياد می شود.

عیب یابی تلویزیون تی سی ال
تلویزیون تی سی ال صدا دارد ولی تصویر ندارد

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

وقتی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی شایع است. در تلویزیون های ال ای دی سری T تی سی ال خرابی بک لایت بیشتر است. البته در بعضی از موارد خرابی برد پاور باعث از بین رفتن تصویر می شود به این صورت که خروجی ولتاژ بک لایت قطع می شود و تصویر تلویزیون سیاه می شود در این حالت اگر دقت کنید یک تصویر بسیار محو می بینید.

تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال

برای اینکه تصاویر در صفحه نمایشگر به نمایش درآید باید قطعات مختلفی با هم هماهنگ شوند که مهم ترین آنها بک لایت است. بک لایت همان چراغ های ال ای دی در پشت سینی تلویزیون است که کار پخش نور را بر عهده دارد. در صورتی که این قسمت خراب شود با مشکلاتی مانند کاهش روشنایی در تصاویر تلویزیونی، قسمتی از صفحه نمایشگر تار می شود و در برخی از موارد کل صفحه نمایشگر تاریک می گردد. یکی از نشانه های اصلی از خرابی در بک لایت تلویزیون که باید به تعمیرات تلویزیون تی سی ال نیز تماس بگیرید این است که در زمان نمایش برنامه تلویزیونی تصویر ندارید ولی چراغ پاور تلویزیون شما روشن است.

یکی از راه های فهمیدن این مشکل تلویزیون را روشن کرده و صدای آن را بلند کنید، صدا پخش می شود ولی خبری از تصویر تلویزیونی بر روی صفحه نمایشگر نیست. در این حالت شما باید قسمت های مختلف بک لایت را مورد ارزیابی قرار دهید که مهم ترین این قسمت ها عبارتند از: مدار الکتریکی، لامپ فلورسنت و یا ال ای دی. نیروی فنی شرکت مجاز سیما تمام لامپ های متصل به سینی را چک نموده و سلامت آنها را مورد ارزیابی قرار می دهد.

در صورتی که لامپ ها سوخته باشند نیروی فنی کار با اجازه صاحب تلویزیون آن را تعویض می کند. از طرف دیگر مدار الکتریکی و نقشه سیم کشی تلویزیون مورد ارزیابی اولیه قرار می گیرد. در صورت بروز هر مشکل تعمیرات تلویزیون تی سی ال توسط تعمیرکار شرکت مجاز سیما در کوتاه ترین زمان حل می کند.

تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال

تعمیر برد پاور تلویزیون تی سی ال

پاور در تلویزیون ها کمک منبع تغذیه را دارند که نقش اصلی در طول عمر مفید در تلویزیون ها را دارند. پاور در تلویزیون ها با یکدیگر متفاوت است و هر کدام دارای یک سری قطعات مختلفی در خود هستند که در صورتی که با مشکل و عیب مواجه شوند، عملکرد کلی تلویزیون را مختل نموده و کارایی اولیه آن از دست می رود.

درون هر پاور تعدادی خازن قرار دارد که هر خازن یک عمر مفید دارد. در صورت سوختگی و یا فرسوده شدن این خازن ها باید سریعا تعویض شوند. در منبع تغذیه تلویزیون سیستم ترانزیستوری قرار دارد که احتمال خراب شدن آن در تلویزیون ها زیاد است. در صورت خرابی ترانزیستور باید ان را تعویض نمود زیرا این قطعه قابلیت تعمیر را ندارد. مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال برای تعمیر تلویزیون شما به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای جلب رضایت مشتریان این مرکز تعمیر تلویزیون  از قطعات اصلی و با کیفیت و دارای کارت ضمانت استفاده می کند.

تعمیر برد پاور تلویزیون تی سی ال

 

یکی از قطعات به کار رفته در پاور تلویزیون، برد پاور آن است. در زمانی که این قطعه دچار خرابی یا آسیب دیدگی می شود از یک نیروی فنی باتجربه و متخصص برای تعمیر تماس بگیرید. بیشتر قطعات درون ساختار پاور قابل تعویض هستند و نمی توان آنها را ترمیم نمود. باید در زمان تعویض از قطعات با کیفیت و اصلی استفاده نمود تا دوباره به مشکل و ایراد بر نخورید. شرکت مجاز سیما در تعمیرات تلویزیون تی سی ال برای هموطنان عزیز این ضمانت را می دهد که از جنس های با کیفیت و اصلی در زمان تعویض پاور شما استفاده می شود.

تعمیر برد تیکان تلویزیون تی سی ال

تعمیر برد تیکان تلویزیون تی سی ال

برد تیکان یک رابط تصویری بین تصاویر به نمایش امده در تلویزیون و دیده شدن توسط کاربر گرامی است. اگر برد تیکان آسیب ببیند و آن کارایی اولیه خود را از دست بدهد، در صفحه نمایشگر تلویزیون تی سی ال دیگر خبری از تصویر نیست. علت های مختلفی در به وجود آمدن این مشکل دست دارند که سبب می شود این قطعه کارایی اولیه خود را نداشته باشد. علت های پرشایعه و اصلی در خرابی برد تیکان عبارتند از: نفوذ آب به تلویزیون و نوسان های ناگهانی برق است. این دو عامل ذکر شده سبب خرابی و سوختگی برد تیکان شده و از کارایی می افتد.

اگر بخواهیم به کار مهم و اصلی برد تیکان اشاره کنیم عبارت است از رابطه بین فلت تلویزیون و مین برد آن؛ چون اگر بخواهید تصویر را روی صفحه نمایشگر نشان دهید باید این دوقطعه یعنی فلت و مین برد با یکدیگر تبادل اطلاعات داشته باشند. اگر مشکلات را از قطعات فوق دور کنید سبب کارایی بهتر در برد تیکان می شوید. این قطعه به سختی به مشکل برمی خورد و اکثر آسیب دیدگی ها و ایرادات به سمت مین برد تلویزیون تی سی ال است.

تلویزیون تی سی ال دیر روشن می شود

تلویزیون تی سی ال دیر روشن می شود

دیر روشن شدن تلویزیون در اکثر موارد مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد. این خرابی بیشتر در تلویزیون های ال سی دی به وجود می آید. با تعویض قطعات فرسوده برد پاور مشکل برطرف می شود.

در بعضی از موارد این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد. در این صورت بهتر است که برد تعویض شود. تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل و محل شما انجام می شود. تعمیرات با ضمانت شش ماهه انجام می شود.

چراغ پاور چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون تی سی ال

چشمک زدن چراغ پاور دلایل زیادی دارد. با توجه به سایز و مدل تلویزیون علت ها متفاوت است. یکی از این دلایل خرابی بک لایت تلویزیون می باشد. این عیب بیشتر در تلویزیون های سری d اتفاق می افتد.

یکی دیگر از دلایل به وجود آمدن این مشکل خرابی برد پاور تلویزیون می باشد. در صورتی که با این مشکل واجه شدید بهتر است که تلویزیون را خاموش کنید و با تعمیرگاه تلویزیون تماس بگیرید.

تعمیر فلت تلویزیون تی سی ال

یکی از قطعات مهم که پردازش تصاویر و نمایش تصویر را بر عهده دارد، فلت های تلویزیون هستند. در صورتی آسیب دیدن یا خراب شدن این قطعه یک سری مشکلات و اختلالاتی در تلویزیون شما رخ می دهد. از شایع ترین مشکلات در فلت ها، نفوذ آب به درون فلت و خرابی آن است. این امر به صورت است که آب به درون تلویزیون رفته و در بین مدارهای انتقال دهنده داده و اطلاعات رسوب نموده و باعث اتصال در این قسمت می شود. به این امر سولفاته شدن می گویند که سبب سیاهی کامل در تصاویر تلویزیون می گردد.

در صورت مواجه با چنین مشکلی با مرکز تعمیر تلویزیون تی سی ال تماس بگیرید و مشکل خود را ثبت کنید. این شرکت با فلت های جدید و با کیفیت، محصول خراب شما را تعویض کرده و مراحل بازیابی دستگاه شما را طی می کند. در صورتی که عمق فاجعه زیاد باشد و به آی سی نیز آسیب رسیده باشد، دیگر تعمیر از دست هیچ کسی بر می آید. مرکز تعمیر تلویزیون مجاز سیما کل فلت های درونی تلویزیون تی سی ال شما را تعویض می کند.

تعمیر پنل تلویزیون تی سی ال

تلویزیون روی چراغ پاور مانده و روشن نمی شود

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی بیشتر مربوط به برد پاور می باشد ولی در تلویزیون های ال ای دی بیشتر مربوط به برد مین می باشد. برد پاور تلویزیون های ال سی دی تی سی ال در بیشتر موارد قابل تعمیر می باشد. تعمیر برد مین نیز در بعضی موارد امکان پذیر است.

تلویزیون صدا ندارد

خرابی صدای تلویزیون مربوط به برد مین و بلندگو می باشد و احتمال خرابی بلندگو در تلویزیون های ال ای دی خیلی کم کست و بیشتر به برد مین مربوط می شود و در بعضی مواقع برد تلویزیون قابل تعمیر نمی باشد و باید برد تعویض شود. در تلویزیون های ال سی دی تی سی ال احتمال خرابی بلندگو نیز می باشد به علت این که در طولانی مدت بلندگو خراب می شود.

تعمير تلويزيون ال سی دی پنل خراب يا خط افتاده

پيکسل چسبيده يکي از پيکسل هايي است که در صفحه نمايش مانيتور LCD خراب شده است.پيکسل چسبيده شده به صورت نقطه اي به رنگ ثابت است و بدون هيچ هدف هميشگي روشن مي ماند.پيکسل هاي چسبيده بيشتر در زمينه هاي سياه و سفيد و به صورت تک رنگ آبي ،قرمز،يا سبز يا ترکيبي ازاين رنگ ها مثل زرد و بنفش يا حتي سفيد ديده مي شود.معولا رنگ هاي سبز و قرمز يا آبي به صورت تک رنگ به اين حالت در مي آيند.بعضي از کاربران پيکسل چسبيده را سوخته  تصور مي کنند.گاهي ممکن است که يکي از رنگهاي داخلي پيکسل خاموش شده باشد و پيکسل سياه به نظر مي رسد.تعمير ال سي دي در منزل و محل کار

دو روش نرم افزاری برای تعمیر پنل ال سی دی

1-سعي کنيد نرم افزاره fix pixel ياrepair  datume pix را اجرا کنيد گاهي اوقات پيکسل هاي به هم چسبيده با خاموش و روش شدن سريع مي توانند تحريک شوند.

۲-اگر پيکسل چسبيده هنوز برقرار شده است،نرم افزار براي چند ساعت بايد کار کند.اگر باز هم پاسخ مثبت نبود براي تعمير ال سي دي پنل ال سي دي بايد تعويض شود.البته چند نقطه در تصوير تاثيري در ديد تصوير ندارد و معمولا نيازي به تعويض پنل ندارد.تعمير پنل اي سي دي در منزل.

تلویزیون بعد از چند ساعت خاموش می شود

تلویزیون تی سی ال بعد از چند ساعت کار خاموش می شود

خاموش شدن تلویزیون بعد از یک زمان مشخص، معمولا مربوط به تنظیمات تلویزیون می باشد. تایمر تلویزیون را مورد بررسی قرار بدهید.

تلویزیون بعد از چند ساعت کار کردن خاموش می شود این خرابی بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیرات تلویزیون تی سی ال در منزل و محل شما نجام می شود.

پاک شدن برنامه تلویزیون

تلویزیون بعد از هر بار خاموش و روشن شدن نیاز به تنظیمات دوباهر دارد. این خرابی از مین برد تلویزیون می باشد و تعمیرات مین برد در منزل و محل شما انجام می شود.

این خرابی بیشتر در تلویزیون های رسیور دار به وجود می آید. یکی از مهترین دلایل به وجود آمدن این مشکل فرسوده شدن قطعات روی مین برد می باشد. با تعویض این قطعات مشکل برطرف می شود.

تلویزیون خاموش شده است

خاموش شدن تلویزیون می تواند دلایل زیادی داشته باشد، اولین موضوعی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، محافظ برق و کابل برق تلویزیون می باشد. سعی کنید تلویزیون را با یک پریز دیگر تست کنید تا از ورود برق به تلویزیون اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که برق ورودی تلویزیون مشکلی نداشته باشد، به احتمال زیاد برد های تلویزیون دچار مشکل شده اند و باید توسط تکنسین تعمیرات بررسی شود.

ارائه گارانتی تعمیرات تلویزیون تی سی ال

ضمانت خدمات یک امر بسیار مهم در زمینه تعمیرات تلویزیون تی سی ال می باشد. ارائه ضمانت نامه رسمی بعد از تعمیرات برای اطمینان خاطر شما عزیزان از خدمات ارائه شده است. این ضمانت برای رفع نگرانی شما از خرابی مجدد تلویزیون می باشد.

یک نکته حائز اهمیت اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات می باشد. سپردن تعمیرات تلویزیون به مراکزی که مجوز و یا مکانی برای تعمیرات ندارند بسیار اشتباه می باشد. مشاهده شده است بعضی از این مراکز به علت نداشتن تخصص و تعهد لازم مشکلات زیادی را برای همشهریان گرامی به وجود آورده اند.

اگر ضمانتی برای خدمات ارائه شده وجود نداشته باشد، تعمیرات انجام شده ارزش چندانی ندارد و احتمال خرابی مجدد و یا آسیب رساندن به قسمت های دیگر تلویزیون وجود دارد. مجاز سیما با وجود تخصص و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، بازهم جهت اعتماد و رضایت مشتریان، ضمانت نامه کتبی به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

در صوتی که خرابی تلویزیون شما در مدت ضمانت گارانتی تکرار شود، این مجموعه بدون هزینه ایاب و ذهاب و هیچ هزینه دیگری مشکل تلویزیون شما را برطرف می کند. اگر خرابی از قطعه دیگری باشد، تنها هزینه قطعه مصرفی دریافت می شود. 

گارانتی تعمیر تلویزیون تی سی ال

تعمیر تلویزیون تی سی ال در تهران

مجازسیما مرکز تخصصي تعمیرات تلويزيون تی سی ال در سراسر تهران و شهرستان های شعبه هاي را ايجاد کرد است تا تمامي کاربران تلویزیون تی سی ال جهت تعمير تلويزيون تی سی ال در تهران به راحتي به تعميرکار متخصص دست يابي داشته باشند و با خيال راحت تعمير دستگاه خود را به ما پسپارند.

مرکز تخصصی تعمير تلويزيون تی سی ال  سعي کرده است که در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد کند تا همشهريان گرامي در سريعترين زمان ممکن به تعميرکاران تلويزيون سامسونگ دسترسي داشته باشند و فقط با يک تماس در کمترين زمان ممکن تکنسين تعميرات تلويزيون سامسونگ در محل شما حضور پيدا کرده و مشکل تلويزيون شما را حل کند.

چند سال قبل در تهران براي تعمير تلويزيون بايد تلويزيون را با خود حمل مي کرديد تا يک تعميرگاه مناسب جهت تعمير تلويزيون تی سی ال پيدا مي کرديد تا دستگاه شما را تعمير کند. در برخي مواقع مشکل تلویزیون شما با این مراحل تمام نمی شد و بعد از پيدا کردن تعميرگاه تلويزيون تی سی ال ممکن بود قطعه مورد نياز در اين تعميرگاه موجود نباشد و تا پيدا کردن قطعه بايد منتظر مي مانديد.

شعب مجاز سیما در تهران

خوشبختانه امروزه مجازسیما با داشتن شعبه هاي متعدد در سرتا سر تهران اين شرايط را ايجاد کرده که شما با تماس با مجازسیما  تعميرات تلويزيون در محل انجام شود و نيازي نيست که براي تعميرات تلويزيون تی سی ال خود دستگاه را از منزل خارج کنيد و دنبال تعمیرگاه مجاز تلویزیون بگردید.

مجازسیما با داشتن چندين شعبه در شرق تهران، غرب تهران ، جنوب تهران ، شمال تهران اين شرايط را به وجود آورده که تعميرات و سرويس تلویزیون شما به سرعت انجام شود. شما مي توانيد براي سرويس هاي دوره اي تلويزيون خود با این مرکز تماس بگريد و در خواست سرويس دوره اي کنيد تا از خرابي تلويزيون شما جلوگيري شود. سرويس هاي دوره اي شامل تعویض قطعات فرسوده برد پاور و تمیز کردن گرد و خاک  داخل تلویزیون می باشد.

تلفن های تماس با شرکت مجاز سیما

سؤالات متداول کاربران

در حال حاضر هزینه تعمیرات تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری با توجه به نرخ نامه اتحادیه سال 1400 حساب می شود. هزینه قطعات نیز با توجه به قیمت روز بازار حساب می شود. 

حدود %90 در صد تعمیرات تلویزیون در منزل انجام می شود. زمان تقریبی تعمیر تلویزیون تقریبا 1 ساعت الی 1.5 ساعت می باشد. لازم به ذکر است که در اکثر مواقع تعمیر تلویزیون حداکثر در 1 ساعت انجام می شود

به هیچ عنوان تلویزیون را با اسپری مستقیم محلول های شوینده تمیز نکنید. بهترین روش برای تمیز کردن صفحه تلویزیون استفاده از دستمال نرم و کمی مرطوب است.

تلویزیون از جمله دستگاه هایی است که در طول روز از آن به تعدد استفاده می شود. استفاده زیاد از این دستگاه ممکن است به مرور زمان باعث آسیب به قطعت داخلی آن شود. روشن نشدن تلویزیون عمدتاً از خرابی مین برد و برد تغذیه تلویزیون پدید می آید.

دلیل اصلی کاهش نور تلویزیون روشن گذاشتن آن برای مدت طولانی است. برای حل این مشکل ابتدا در قسمت تنطیمات نور دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که نور دستگاه به درستی تنظیم شده بود، مشکل از کیفیت پایین فسفر استفاده شده در تلویزیون است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.