تعمیر تلویزیون ال جی LG

تعمیر تلویزیون ال جی

شرکت مجاز سیما با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه ی تعمیر تلویزیون ال جی با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران تلویزیون، آمادگی دارد تعمیرات تلویزیون شما را در اسرع وقت و با قیمت مناسب در محل و منزل شما  به عهده بگیرد. تعمیرات و خدمات این مجموعه با ضمانت شش ماهه انجام می شود.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی هر ساله با برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکارن تلویزیون ال جی، این تعمیرکاران را با روش ها و دستگاه های جدید تعمیرات آشنا کرده و نحوه صحیح تعمیر تلویزیون را به آنها  آموزش می دهند. شما می توانید با خیال آسوده زمانی که تلوزیون شما خراب می شود و نیاز به تعمیرات دارد با تعمیرگاه مجازسیما تماس گرفته تا ما متخصص ترین و ماهر ترین تعمیرکار را برای شما اعزام کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب نسبت به حل خرابی تلویزیون شما اقدام شود و دستگاه را مانند روز اولش به شما همشهری گرامی تحویل دهیم.

تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل

جا به جایی تلویزیون به دلیل حساس بودن پنل تلویزیون دارای مخاطراتی می باشد، لذا سرویس تعمیر تلویزیون ال جی در منزل با استقبال و رضایت مشتریان مواجه شده است. شما می توانید درخواست خود را از طریق فرم و یا شماره تماس 44258776_021  ، 09129633078 ثبت کنید.

جهت آسیب ندیدن تلویزیون شما خدمات تعمیر در منزل و محل را توصیه می کنیم. تکنسین های مجاز سیما با تجربه بوده و با تسلط کامل تلویزیون شما را در محل تعمیر می کنند.

واحد تعمیرات مجاز سیما آمادگی دارد در کمترین زمان ممکن، بعد از درخواست شما عزیزان تکنسین های متخصص تعمیر تلویزیون ال جی در منزل را جهت آسایش شما به محل اعزام کند. مجاز سیما شعبه های متعددی در سطح شهر دارد به همین خاطر اعزام تکنسین در کمترین زمان انجام می شود.

ارائه ضمانت نامه کتبی پس از فرایند تعمیر تقدیم مشتری می گردد. این ضمانت نامه برای آسودگی خاطر شما از خدمات ارائه شده است. در صورت بروز مجدد مشکل و اعلام شما به واحد تعمیرات مجاز سیما سریعا تکنسین به منزل شما اعزام می شود.

خدمت رسانی سریع

تماس با تعمیرگاه مرکزی و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

ما با داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها تلویزیون خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.
 

تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

مجاز سیما با ایجاد چندین شعبه در سطح شهر تهران این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید در سریع ترین زمان به مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در تهران دسترسی داشته باشید. تمامی شعب مجاز سیما مجهز به تجهیزات پیشرفته تعمیرات می باشند. شما می تواند برای تعمیر تلویزیون خود به شعب مجاز سیما مراجعه بفرماید ، یا با تماس و در خواست تعمیر تلویزیون ال جی  در منزل تکنسین ما در کمترین زمان ممکن برای سرویس و تعمیر دستگاه شما حاضر می شوند.

شرکت تعمیرات مجاز سیما یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر تلویزیون می باشد. این مجموعه با جدترین تکنولوژی های روز آشنا می باشد. تعمیر تلویزیون ال جی با قطعات اصلی و ضمانت کتبی انجام می شود. سعی ما بر این است که تعمیر تلویزیون ال جی شما در منزل و محل شما انجام شود. در صورتی که تعمیر دستگاه شما در منزل امکان پذیر نباشد، و نیاز به دستگاه و ابزار آلات پیشرفته باشد. تلویزیون شما به نزدیک ترین شعبه تعمیر تلویزیون ال جی در تهران منتقل می شود. بعد از انتقال تلویزیون به نزدیک ترین شبعه در تهران ، سعی ما بر آن است که در کمترین زمان ممکن تلویزیون شما را تعمیر کنیم، بعد از تعمیر، دستگاه شما تست می شود تا از هر جهت مشکلی نداشته باشد.

این مرکز تخصصی یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی در تهران می باشد. این شرکت با چندین دهه تجربه در زمینه تعمیرات انواع تلویزیون این افتخار را دارد که در خدمت شما عزیزان و همشهران تهرانی بوده است.

مزیت های مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی

 • یکی از مهمترین مزیت های مرکز تعمیر تلویزیون ال جی مجاز سیما براگزاری دوره های آموزشی برای تکنسین ها این مجموعه می باشد. به همین خاطر تکنسین های این مجموعه همیشه بروز بوده و با جدید ترین تکنولوژی های روز آشنا هستند. این تخصص باعث شده است که تعمیرکاران این مجموعه به راحتی عیب یابی تلویزیون های جدید را انجام دهند و تعمیر و ترمیم تلویزیون شما را انجام دهند.
 • این مجموعه با دارا بودن دستگاه های تعمیرات روز دنیا، توانسته تعمیرات برد و پنل تلویزیون را به خوبی انجام دهد. برای انجام تعمیرات برد تلویزیون نیاز به دستگاه های پیشرفته می باشد، در غیر این صورت تعمیرات به درستی انجام نمی شود و باعث آسیب رسید به برد و صفحه تلویزیون می شود. تجهیزات یکی از مهم ترین نیاز ها برای انجام درست تعمیرات می باشد.

 • شرکت مجاز سیما یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی در تهران می باشد. یک مزیت بسیار مهم این مجموعه دارا بودن چندین شعبه در تهران و شهرستان های تهران می باشد. این امر باعث شده است، که در سریع ترین زمان ممکن خدمات سرویس و تعمیر دستگاه شما انجام شود.


تعمیر تلویزیون (LCD) ال جی

یکی از تحولات بزرگ در نمایشگرها اختراع صفحه ال سی دی بود. کلمه LCD مخفف Liquid Crystal Display است و به معنای صفحه نمایشی با محلول کریستال مایع است. با آمدن تلویزیون های ال سی دی تلویزیون با اینچ های بزرگ وارد بازار شدن و رونق تازه ای به این بازار داده شد. تکنولوژی تلویزیون های ال سی دی با تلویزیون های لامپی کاملا متفاوت است.

مجاز سیما تعمیرات تلویزیون های ال سی دی ال جی را به صورت تخصصی انجام می دهد. اگر تلویزیون ال سی دی شما خراب شده است می توانید با مرکز مجاز سیما برای تعمیرات و سرویس تلویزیون تماس بگیرید. در اولین تماس مشاوران ما سعی می کنند، با راهنمایی های اولیه مشکل شما را برطرف کنند، در صورتی که خرابی از سخت افزار تلویزیون شما باشد، با علام هزینه تقریبی از سمت مجازسیما می توانید در خواست تعمیر خود را ثبت کنید.

تعمیرات تلویزیون (LED) ال جی

تلویزیون های ال ای دی بعد از تلویزیون های ال سی دی به بازار آمدن، اما یک نکته بسیار جالب که باید بدانید، تلویزیون های LED همان تلویزیون های LCD هستند و فقط از بک لایت ال ای دی برای آن استفاده شده است.

یکی از مزیت های تلویزیون ال ای دی نسبت به تلویزیون ال سی دی روشنایی بیشتر و کیفت بیشتر تصویر می باشد. یک مزیت دیگر مصرف پایین برق نسبت به تلویزیون های ال سی دی می باشد.

تعمیرات تلویزیون ال ای دی نسبت به ال س دی زیاد متفاوت نمی باشد، چون ساختار کار کرد آنها تقریبا مشابه می باشد. مجاز سیما تعمیرات تلویزیون LED ال جی را به صورت تخصصی انجام می دهد.

تعمیرات تلویزیون (OELD) ال جی

تلویزیون های OLED از جدید ترین تلویزیون های بازار می باشند. تلویزیون های او ال ای دی در واقع تلویزیون های LED واقعی هستند، این بدین معنی است که پیکسل های صفحه خود روشن می شوند و نیاز به نور بک لایت ندارند.

این امر باعث شده است که کیفیت صفحه تلویزیون های OLED افزایش چشمگیری داشته باشد. نمایش تصویر در تلویزیون های OLED طبیعی ترین حالت ممکن را دارد، یعنی رنگ هایی که نمایش داده می شود بسیار طبیعی می باشد. 

تعمیرات تلویزیون OLED بسیار پیچیده و تخصصی می باشد، اگر این کار توسط افراد غیر متخصص انجام شود، ممکن است خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود.

عیب یابی تلویزیون ال جی

تلویزیون خود به خود خاموش شد

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود. برای اطلاع بیشتر سایت تعمیر تلویزیون ال جی مراجعه کنید.

تلویزیون هنگام کار کردن هنگ می کند و خاموش و روشن می شود

هنگ کردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین می باشد. خرابی برد مین ال سی دی های ال جی قابل تعمیر می باشد که در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در اکثر موارد تعمیر می شوند. تعمیرات مین برد از همکاران نیز پذیرفته می شود. خرابی مین برد در تلویزیون های ال سی دی به دلیل فرسوده شدن بعضی از قطعات مصرفی می باشد. که هر چند سال باید تعویض شوند در صورتی که تلویزیون دیر تعمیر شود باعث خرابی بیشتر می شود. برای تعمیر تلویزیون ال جی کافی است با شماره های مجاز سیما تماس بگیرید تا از طریق فرم تماس با ما در خواست خود را ثبت کنید. 

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

نبودن تصویر در تلویزیون دلایل متفاوتی دارد، گاهی وقت ها این مشکل ساده بوده و با چند دکمه حل می شود، اما بعضی از مواقع این مشکل می تواند پیچده باشد و خرابی از سخت افزار تلویزیون باشد. اولین مشکلی که بهتر است بررسی شود قسمت تنظیمات تلویزیون می باشد، معمولا قسمت صرفه جویی انرژی فعال می شود و نور بک لایت تلویزیون به کمترین میزان خود می رسد، برای حل این مشکل به قسمات تنظیمات تصویر بروید و گزینه صرفه جویی انرژی را غیر فعال کنید. در صورتی که با این کار مشکل حل نشد، می توانید به قسمت تنظیمات تلویزیون بروید و در قسمت تنظیمات سیستم گزینه تنظیمات کارخانه را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه تمام تنظیمات تلویزیون باید مرحله به مرحله انجام شود.

یکی دیگر از عوامل نداشتن تصویر در تلویزیون خرابی بک لایت تلویزیون می باشد، بک لایت  نور زمینه تصویر تلویزیون می باشد، با خراب شدن بک لایت صفحه تلویزیون سیاه می شود ولی صدا باقی می ماند، معمولا تعمیر بک لایت در منزل و محل شما انجام می شود. باید توجه داشته باشید بک لایت تلویزیون باید اورجینال باشد، در غیر این صورت خرابی بک لایت در زمان کوتاه تکرار می شود. تعمیر بک لایت در مرکز مجاز سیما با ضمانت شش ماهه انجام می شود. تعمیر بک لایت یک کار بسیار تخصصی می باشد. تعمیر تلویزیون ال جی در منزل باید توسط افراد متخصص انجام شود، در غیر این صورت خرابی تلویزیون شما بیشتر می شود و هزینه تعمیر دستگاه شما بیشتر می شود.

 

علت چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون ال جی

وقتی تلویزیون را روشن می کنیم و فقط چراغ جلویزی تلویزیون چشمک می زند و نه صدا داریم و نه تصویر این به این معنی است که مین برد تلویزیون به درستی کار نمی کند و می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. یکی از عیب های شایع که در مین برد تلویزیون به وجود می آید خرابی cpu مین برد می باشد که دلیل خرابی معمولا گرمای زیاد تلویزیون است. تلویزیون را نباید جلوی شوفاژ یا پنجره قرار بدهید چون گرمای که از پشت به تلویزیون وارد می شود باعث می شود تلویزیون بیش از حد گرم شود و باعث خرابی مین برد می شود. معمولا cpu هنگام کار کردن گرم می شود و اگر خنک کننده خوبی نداشته باشد از کار می افتد. مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی بعد از تعمیر برد یک فن برای خنک کردن تلویزیون طراحی می کند.

درصورتی بعد از روشن کردن تلویزیون چراغ پاور چشمک زد و بعد خاموش شد. ولی تلویزیون بدون تصویر بود و فقط صدای تلویزیون را می شندید معمولا این خرابی مربوط به بک لایت تلویزیون می باشد که باید تعمیر شود. دلیل خراب شدن بک لایت تلویزیون این است که ما در بیشتر اوقات از حداکثر نور زمینه استفاده می کنیم. برای کم کردن نور زمینه به منوی تلویزیون برود و حالت تصویر را انتخاب کنید و نور زمینه را به 80 یا 70 کاهش دهید. هرچه نور زمینه کمتر باشد عمر بک لایت تلویزیون بیشتر می شود. کم بودن نور زمینه باعث می شود که تلویزیون کمتر گرم شود و عمر تلویزیون بیشتر می شود.

مشکل رنگ در ال سی دی های ال جی

یکی از عیب های متداول که در تلویزیون های ال سی دی ال جی به وجود می آید ایراد در رنگ تصویر است و عیب یابی آن ها تقریبا مشکل است.عیب های رنگ در ال سی دی های ال جی متعدد هستند،مانند حالت رنگین کمان پیدا کردن(پخش شدن رنگ در صفحه نمایش ) از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی (قرمز،آبی،سبز)

به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش ،به هم ریختگی رنگ و …

تجربه ثابت کرده است مشکلات رنگ در مانیتور ها ،در صورتی که منبع تغذیه ،برد اینورتر و بک لایت ها سالم باشد به مواردی چون مادر برد و برد کنترلر (پنل LCD) مربوط است. 

دلایلی که باعث شکستن پنل LCD می شود

پنل LCD به دلایل مختلفی ممکن است بشکند.معولا به خاطر سقوط از روی میز و رها شدن از دست ،هنگام حمل و نقل این اتفاق می افتد.گاهی اوقات ممکن است به دلیل وارد کردن فشار بیش از حد به آن هنگام تمیز کردن نیز بشکند. حتی ممکن است با پرتاپ یک خودکار یا مداد پنل دچار خرابی شود. برای جلوگیری از شکستگی پنل از محافظ صفحه نمایش استفاده کنید.

آیا امکان تعمیر پنل LCD شکسته وجود دارد؟

توجه داشته باشيد هيچ روشي براي تعمير پنل LCD شکسته وجود ندارد و تنها راه براي تعمير آن تعويض پنل شکسته با يک پنل جديد است.کريستال مايعي که ممکن است از پنل LCD شکسته خارج شود فوق العاده سمي است و برخورد آن با چشم و دهان خطرناک است.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42lw5700 و 47lw5700

تلویزیون های ال جی به مدل lw که بیشتر روی حالت استند بای می مانند این مشکل از برد مین می باشد که در 90 در صد موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیر تلویزیون ال جی با ضمانت سه ماهه انجام می شود تعمیرات به صورت تخصصی و جز به جز انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون در محل شما. تعمیرات با قطعات اصلی و فابریکی مدل دستگاه شما. تعمیرات با پیشترفته ترین دستگاهای تعمیر برد انجام می شود.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LN5420 و 47LN5420

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که صدا دارند ولی تصویر ندارند که عیب در منزل و محل شما برطرف و به مدت سه ماه ضمانت می شود. این مدل که خرابی بک لایت در آنها شایع است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که مشکل برطرف شود و خرابی تکرار نشود تمامی تغیرات و تعمیرات در منزل شما انجام می شود. تعمیر تلویزیون ال جی سری LN با قطعات اصلی و فابریک همان انجام می شود. تعمیرات با ال ای دی های فابریکی با عمر بالا انجام می شود سعی ما انجام بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. قیمت تعمیر بک لایت بستگی به مدل و سایز تلویزیون دارد.

خرابی تلویزیون های 42Led5600

تلویزیون های ال جی به مدل led نیز روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موار ورودی Hdmi آنها از غیر فعال می شود. یه مشکل دیگر در مدل تلویزیون ها نبودن سیگنال می باشد که این مشکل هم از برد مین می باشد و تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تعمیرات به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و فابریکی دستگاه شما انجام می شود. همکاران محترم ریبال مین بردهای led5600 پذیرفته می شود.

تلویزیون های سری LA

این مدل تلویزیون نیز مانند سری LN بیشتر در قسمت بک لایت دچار خرابی می شوند که با تغییراتی که انجام می شود باعث جلوگیری از خرابی دوباره تلویزیون می شود. تعمیرات تلویزیون ال جی سری LA با قطعات اصلی و با ضمانت انجام می شود و تمامی خدمات در منزل و محل مشتری انجام می شود.یک مشکل دیگر در تلویزیون های ال جی سری LA به وجود می آید خرابی مین برد تلویزیون می باشد که معولا روی آرم ال جی می ماند و در بعضی موارد تلویزیون به حالت استند بای می رود. تلویزیون های این سری دارای امکانات زیادی می باشند مانند سه بعدی و اسمارت و کیفیت بالای تصویر. قیمت تعمیر بک لایت تلویزیون های این مدل بستگی به میزان سوختگی ال ای دی ها و سایز تلویزیون متغییر است.

مشکل استندبای رفتن تلویزیون های 42la6600

این خرابی به این صورت است که دستگاه به حالت استند بای می رود و با روشن کردن تلویزیون چراغ پاور تلویزیون چشمک می زند ولی صدا و تصویر ندارد. معمولا این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد و برد در اکثر موارد قابل تعمیر است. تعمیرات با دستگاه های پیشترفته انجام می شود.

تعمیر تلویزیون ال جی معروف به اسکارلت 42lg60r و 42lh700

تلویزیون هال ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند. معولا خرابی این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن هنگام کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد. تعمیرات با ضمانت نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون ال جی به مشتری تحویل داده می شود.

تعمیر تلویزیون ال جی سری lb:

مشکل بک لایت در تلویزیون های ال ای دی شایع می باشد و در این مدل نیز این مشکل وجود دارد. تعمیر بک لایت در این مدل تلویزیون بسیار دشوار است و باید توسط افراد متخصص صورت گیرد در صورتی که این کار توسط افراد غیر متخصص انجام شود باعث لک افتادن در تلویزیون می شود. تعمیر بک لایت با ال ای دی های اصلی و فابریکی همین مدل انجام می شود و بعد از تعمیر مشکلی که باعث خرابی بک لایت شده است برطرف می شود. تعمیر بک لایت در منزل انجام می شود

 از عیب های شایع این سری ال ای دی ال جی از کار افتادن ورودی Hdmi می باشد که از برد مین می باشد که در بعضی موارد برد تعمیر و در مواردی نیز برد باید تعویض شود که تعویض برد با هزینه پایین انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42lb6900 و 42lb6700

این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که بعد از روشن کردن تلویزیون یک لحظه لوگوی ال جی می آید و تصویر قطع می شود. در بعضی مواقع قبل از قطع شدن کامل تصویر سمت راست تلویزیون یک لکه سیاه ایجاد می شود و بعد از چند ماه کل تصویر سیاه می شود.  تعمیر بک لایت این مدل تلویزیون ها با قطعات اصلی و با ضمانت انجام می شود. در بعضی از موارد این خرابی از برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیر برد در منزل انجام می شود.

تلویزیون مدل 42lb552v

این مدل تلویزیون دارای رسیور داخلی می باشد و مشکل این تلویزیون ها پاک شدن برنامه تلویزیون بعد از خاموش و روشن کردن تلویزیون می باشد که این عیب مربوط به برد مین تلویزیون می باشد و برد مین قابل تعمیر است و تعمیرات در منزل انجام می شود. یکی دیگر از خرابی های این مدل تلویزیون خرابی بک لایت تلویزیون می باشد و تعمیر بک لایت در منزل امکان پذیر می باشد و بعد از تعمیر بک لایت اصلاحیه انجام می شود تا از خرابی مجدد تلویزیون جلوگیری شود.

تلویزیون های ال ای دی ال جی مدل 42LH597

مشکل عمده این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن تلویزیون ها می باشد که این مشکل از مین برد تلویزیون می باشد و مین برد در بیشتر موارد قابل تعمیر می باشد تعمیرات با قطعات اصلی و ضمانت انجام می شود.

تلویزیون مدل ال جی 49lh510

در این مدل تلویزیون  برد پاور به صورت آداپتور می باشد و تمام ولتاژ ها توسط یک آی سی رگولاتر پخش می شود به همین دلیل احتمال خرابی برد مین زیاد می باشد. در صورتی که آی سی روگولاتور دچار خرابی شود ولتاژ زیاد وارد برد مین می شود و باعث خرابی برد می شود و برای تعمیر تلویزیون باید برد مین کامل تعویض شود. 

تلویزیون مدل ال جی 42lf549v

در این مدل تلویزیون ها خرابی در قسمت برد مین می باشد به این صورت که تلویزیون خود به خود خاموش و روشن می شود. یک خرابی دیگر که در این مدل تلویزیون ها وجود دارد پاک شدن حافظه تلویزیون با هر خاموش و روشن می باشد که این خرابی نیز از برد می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود.

تلویزیون مدل 42lj510

این مدل تلویزیون در دو مدل با رسیور و بدون رسیور می باشند که در اکثر موارد مین برد تلویزیون خراب می شود و مین برد قابل تعمیر می باشد. تعمیرات مین برد با قطعات اصلی و ضمانت انجام می شود. در مدل تلویزیون های رسیور سر خود که معمولا آی سی حافظه خراب می شود و با تعویض آی سی مشکل برطرف می شود.

تعمیر تلویزیون ال جی سری LM:

این مدل تلویزیون که در اکثرا سه بعدی می باشند و داری وضوح تصویر بالای هستند خرابی کمتری نسبت به بقیه مدل ها دارند. یکی از عیب های شایع این مدل تلویزیون خرابی مین برد تلویزیون می باشد که در اکثر موارد به خاوش شدن تلویزیون همراه است و بهترین راه حل تعویض مین برد می باشد. یکی دیگر از خرابی های این مدل بک لایت تلویزیون می باشد که مشکل در اکثر تلویزیون های ال ای دی وجود دارد. بک لایت این مدل به صورت خطی می باشد و بهتر است برای تعمیر بک لایت به صورت کامل تعویض شود.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 43uj651

این مدل تلویزیون دارای رزولیشن تصویر بالای هستند و جز جدید ترین تلویزیون های حال حاضر هستند. خرابی این مدل تلویزیون بیشتر در قسمت مین برد می باشد و یک از دلایل خرابی می تواند استفاده از سیم آنتن نا مرغوب باشد که باعث اتصالی شده و تلویزیون را از کار می اندازد. در بعضی از مواقع که cpu مین برد خراب نشده باشد برد قابل تعمیر است در غیر این صورت مین برد باید تعویض شود.

تلویزیون سری LD

تلویزیون های سری LD این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت مین برد  دچار خرابی می شوند و در بعضی موارد برد تلویزیون تعمیر می شود و در مواردی که CPU برد سوخته باشد باید مین برد تلویزیون تعویض شود و تمامی تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات به ضمانت سه ماهه انجام می شود.

خرابی در تلویزیون های ال جی سری C

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها می باشد که بعد از خاموش کرد تلویزیون دیگر روشن نمی شود که در 80 درصد موارد برد پاور قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد پاور نمی باشد تعمیر برد در منزل و یا محل مشتری انجام می شود با ضمانت سه ماهه.

خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B

عیب های شایع این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل کردن می باشد که گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین باید تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود .

تلویزیون های سری LF

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیرات بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.این سری از تلویزیون ها که دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون باید تنظیمات تکرار شود. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تلویزیون های مدل 42lf510 معولا دچار خرابی اینورتر تلویزیون می شوند که در بعضی موارد برد قابل تعمیر می باشد. این مشکل به این صورت است که برد به حالت استند بای می رود و تغییر حالت نمی دهد.

تلویزیون ال سی دی مدل 42lcd460

مشکل شایع این مدل تلویزیون ها خاموش و روشن شدن هنگام کارکردن می باشد معمولا این مشکل از مین برد تلویزیون می باشد که برد قابل تعمیر است. در موارد کم خرابی از بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر بک لایت در منزل انجام می شود.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی 

خاموش شدن تلویزیون های ال جی به دلایل مختلفی می تواند باشد که در مدل های مختلف متفاوت است به طور مثال خاموشی ناگهانی تلویزیون های ال ای دی ال جی سری lw مربوط به برد مین آنها می باشد که برد قابل تعمیر می باشد. خاموشی ناگهانی تلویزیون های ال سی دی ال جی در بیشر موارد مربوط به برد پاور می باشد که برد پاور قابل تعمیر می باشد. 

خاموشی ناگهانی تویزیون ال جی به مدل 42led5600 مربوط به برد مین می باشد. تلویزیون های ال ای دی ال جی معولا دچار خرابی تصویر می شوند که بعد از روشن کردن تلویزیون اتفاق می افتد. تلویزیون های جدید نیز دچار این مشکل می شوند و این مشکل بیشتر در تلویزیون های lf , uf اتفاق می افتد که در اکثر موارد مربوط به برد مین تلویزیون می باشد.

تلویزیون دیر روشن می شود

 

مشکل دیر روشن شدن در اکثر موارد از خرابی برد پاور می باشد که در بیشتر موارد برد  پاور قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد نمی باشد. در موارد اندک این عیب از برد مین نیز می تواند باشد.تعمیرات تلویزیون ال سی دی ال جی در منزل و محل شما.

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی

یکی از موارد بسیار مهم در تعمیر تلویزیون ال جی هزینه تعمیر و سرویس دستگاه می باشد. با توجه به ایرادها و قطعات مصرفی هزینه تعمیر کاملا متغییر بوده و بر همین اساس تعیین قیمت بعد از مراجعه تکنسین تعمیرات به محل مورد نظر شما و بعد از عیب یابی به شما اعلام می شود. در اکثر موارد هزینه تقریبی تعمیرات، هنگام تماس با اولیه مشتری اعلام می شود.

نوع قطعه مصرفی نیز در هزینه تعمیر تلویزیون ال جی تاثیر گذار است. قیمت قطعات با توجه به کیفیت و کشور سازنده متغییر است. با توجه به انتخاب قطعه هزینه سرویس و خدمات مشخص می شود. در جدول هزینه تعمیر تلویزیون قیمت تقریبی مشخص شده است.

اجرت تعمیر و سرویس تلویزیون با توجه به نرخ نامه اتحادیه تعمیرکاران صوتی و تصویری مشخص شده است. در بعضی از موارد خاص که تعمیرات پیچیده و تخصصی می شود هزیه تعمیرات توافقی می باشد. مرکز مجاز سیما سعی بر آن دارد تا جای ممکن هزینه تعمیر و سرویس را به حداقل برساند.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی با در نظر داشتن نیاز مشتریان و به کارگیری دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا توانسته رضایت مشتریان را در عرصه تعمیر تلویزیون کسب نماید .

این مرکز برای ارائه خدمات تخصصی سعی بر جمع آوری تکنسین های زبده و با تجربه کرده است. بهره مندی از تکنسین های متخصص باعث شده است که بتوانیم، تمام عیوب تلویزیون ها را برطرف کنیم. می توان گفت این مرکز یکی از بهترین خدمات تعمیر تلویزیون ال جی را ارائه می دهد. دلیل این ادعا داشتن تمام مزیت های ممکن در عرصه خدمات تعمیر تلویزیون می باشد. که در این مقاله ذکر شده است.

کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این مرکز به نحوی است که ، مشتریان نیازی برای مراجعه به نمایندگی های غیر مجاز و مراکز نامعتبر ندارند. مجاز سیما با ارائه خدمات سریع، مقرون به صرفه ، تهیه قطعات اورجینال و تعمیر در محل تمامی نیازهای شما برای تعمیرات را برطرف کرده است.

برچسب ها:

تعمیر تلویزیون ال جی،تعمیر تلویزیون LG،تعمیر تلویزیون ال جی در منزل،تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی،تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی،تعمیر تلویزیون پلاسمای ال جی

تعمیر تلویزیون منحنی ال ای دی ال جی ،تعمیر تلویزیون سه بعدی ال جی ، تعمیر تلویزیون که صدایش قطع شده است،تعمیر تلویزیون ال سی دی پنل شکسته ال جی در شرکت،تعمیر تلویزیون ال سی دی سه بعدی ال جی در محل کار شما،تعمیر تلویزیون LED

تعمیر تلویزیون منحنی ال جی با قطعات فابریک،تعمیر تلویزیون سه بعدی در منزل با ضمانت سه ماهه ،تعمیر تلویزیون با گارانتی سه ماهه،تعمیر تلویزیون پنل شکسته با گارانتی شش ماهه

لینک های مفید:

تعمیر تلویزیون در اسلامشهر  ، تعمیر تلویزیون در پردیس ،  samsung-services.ir ، تعمیر بک لایت تلویزیون تی سی ال ، تعمیر بک لایت تلویزیون توشیبا ، تعمیر بک لایت تلویزیون بلست ، تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن ، تعمیر بک لایت تلویزیون جی پلاس ، تعمیر بک لایت تلویزیون دوو ، تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ ، تعمیر بک لایت تلویزیون شهاب ، تعمیر بک لایت تلویزیون شیائومی ، تعمیر بک لایت تلویزیون صنام ، تعمیر بک لایت تلویزیون فیلیپس ، تعمیر بک لایت تلویزیون مارشال ، تعمیر بک لایت تلویزیون هاردستون ، تعمیر بک لایت تلویزیون هایسنس ، تعمیر تلویزیون شارپ ، تعمیر تلویزیون ال جی در اسلامشهر ، تعمیر تلویزیون ال جی در بومهن ، تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس ، تعمیر تلویزیون ال جی در پرند ، تعمیر تلویزیون ال جی در رباط کریم ، تعمیر تلویزیون ال جی در رودهن ، تعمیر تلویزیون ال جی در شهر قدس ، تعمیر تلویزیون ال جی در شهریار ، تعمیر تلویزیون ال جی در قرچک ، تعمیر تلویزیون ال جی در قیامدشت ، تعمیر تلویزیون ال جی در نسیم شهر ، تعمیر تلویزیون ال جی در ورامین ، تعمیر تلویزیون بلست ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهر قدس ، تعمیر تلویزیون دوو ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در اسلامشهر ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در اندیشه ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در بومهن ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در پاکدشت ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در پرند ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در رباط کریم ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در رودهن ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهریار ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در قرچک ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در قیامدشت ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در نسیم شهر ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در ورامین ، تعمیر تلویزیون سونی در پردیس ، تعمیر تلویزیون مارشال ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در پردیس

 ، اینستاگرام ، یوتیوب ،  پینترست ، گوگل پلاس، وایمو، فیس بوک، توییتر، پینترست

تلفن های تماس با شرکت مجاز سیما

18 پاسخ به “تعمیر تلویزیون ال جی”

 1. سلام تلویزیون ما 47 اینچ ال جی هستش الان تصویر تلویزیون چشمک زن شده به نظر شما چه مشکل دارد لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • سلام. در اکثر مواقع این خرابی از بک لایت تلویزیون می باشد. تعمیر بک لایت تلویزیون در منزل انجام می شود.

 2. سلام خدا قوت
  تلویزیون ما به صورت مداوم خاموش و روشن می شود به نظر شما چه مشکلی داره لطفا راهنمایی کنید

  • سلام. این خرابی دلایل زیادی می تواند داشته باشد که با توجه به مدل و عمر تلویزیون متفاوت باشد. در صورتی که از عمر تلویزیون 6 الی 8 سال می گذرد احتمال خرابی برد پاور بیشتر می باشد.

 3. سلام
  تلویزیون ما به صورت مرتب خاموش و روشن میشه به نظر شما چه مشکلی داره لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • سلام. معمولا این مشکل در تلویزیون های ال جی مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد. برد پاور در منزل قابل تعمیر است

 4. سلام تصویر تلویزیون ما پرش داره تصویر تند تند میاد میره به طور نگهانی این اتفاق افتاد

  • سلام. در صورتی که ضربه یا آب نخورده باشد، بک لایت تلویزیون شما خراب شده است و باید تعویض شود.

 5. تلویزیون ما تصویرش پرش داره چند لحظه تصویر داره بعد قطع میشه دوباره تصویر میاد لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • سلام. در اکثر موارد این خرابی از بک لایت تلویزیون می باشد. تعمیر بک لایت در منزل انجام می شود.

 6. سلام تلویزیون ما داشت کار می کرد یهو خاموش شد الان که دکمه پاور می زنیم چشمک می زنه ولی روشن نمی شه

 7. سلام تصویر تلویزیون ما سیاه شده ولی صدا داره به نظر شما چه مشکلی داره لطفا راهنمایی کنید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.