تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس

تلویزیون ال جی در بازار داخلی محصولی پر فروش و پر طرفدار به شمار میرود. با توجه به این نکته تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس از جمله خدمات ضروری و مورد نیاز کاربران این محصول است. نکته حائز اهمیت در این مورد، به انجام رسیدن تعمیر تلویزیون ال جی به دست افراد خبره می باشد؛ افراد فعال و آشنا به این حوزه با در اختیار داشتن ابزار پیشرفته و به روز و با بهره گیری از مهارت ها و تجربیات خود، در کمترین زمان تصویر تلویزیون  شما را بازیابی خواهند کرد تا از تماشای آن لذت کافی ببرید. شماره تماس مرکز تعمیرات 02191008821

کارشناسان فعال در مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس، دارای تجربه دوره های تخصصی در این زمینه هستند و با استفاده از روش های روز دنیا، به ترمیم و تعمیر دستگاه شما می پردازند.
این افراد همچنین با توجه به در اختیار داشتن قطعات مربوطه، قادر به ترمیم و همچنین تعویض قطعات تلویزیون ال جی شما در کمترین زمان ممکن می باشند. شماره تماس ال جی پردیس 02191008821

تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس
تعمیر تلویزیون ال جی در منزل پردیس

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل پردیس

یکی از سرویس هایی که به منظور رفاه و سهولت دسترسی به خدمات توسط همشهریان گرامی در برنامه های کاری مرکز خدمات مجاز سیما قرار داده شد، تعمیرات تلویزیون ال جی در محل می باشد.
سرویس در محل تلویزیون  های ال جی به درخواست مکرر و پیاپی مراجعه کنندگان به مرکز تعمیرات، به لیست سرویس های این شرکت اضافه شده است.

مشکلاتی از قبیل دشواری در جا به جایی و حمل دستگاه، جست و جو های خسته کننده و زمان بر به دنبال مرکز تخصصی و مناسب برای تعمیر آن و همچنین اتفاقات گاها پر درد سری که پس از تحویل دستگاه به تعمیرگاه ها اتفاق میفتند، همه و همه از معضلاتی هستند که سرویس تعمیر در منزل آن ها را از پیش پای کاربران بر خواهد داشت. ۰۲۱۹۱۰۰۸۸۲۱

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس

هزینه تقریبی تعمیر تلویزیون ال جی قیمت (به تومان)
تعمیر مین برد
600,000 تا 1,700,000
تعمیر برد پاور
450,000 تا 1,600,000
تعمیر برد T-CON
500,000 تا 1,500,000
تعمیر فلت
توافقی
تعمیر پنل تلویزیون
توافقی
تعمیر برد اینورتر
450,000 تا 1,550,000

خدمت رسانی سریع

تماس با ما و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما اعزام متخصص تعمیر تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

ما با داشتن بیش از 20 شعبه در سراسر تهران و ماهر ترین تکنسین ها تلویزیون خراب شما را به بهترین نحو ممکن و در صورت امکان در محل مد نظر شما تعمیر میکنیم.

رضایت مشتری

هدف نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.
 

فهرست مطالب

روند تعمیرات نمایندگی تلویزیون ال جی در پردیس

روند تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و روشن نشدن آن و همچنین خرابی های ناگهانی از این قبیل، میتواند موجب نگرانی کاربران شود‌. باید در نظر داشت که در چنین شرایطی تلویزیون نیازمند تعمیر حرفه ای ست و باید آن را به دست فردی متخصص و کار بلد سپرد، تعمیر دستگاه هایی که دچار نقص و خرابی شده اند تنها باید به دست افراد مجرب و دوره دیده صورت بپذیرد تا بتوان از بهبود عملکرد آن اطمینان حاصل کرد،باز کردن و تعمیر قطعات مختلف تلویزیون  مثل بک لایت یا پنل دارای حساسیت بسیار بالایی ست و انجام آن چه برای تلویزیون  های ال جی و چه برای هر برند دیگری، نیازمند محیطی تمیز و تخصصی ست. همچنین برای تعمیر این قطعات به تجهیزات به روز و تخصصی نیاز خواهد بود، اگر برای تعمیر تلویزیون  خود به نمایندگی مجاز سیما مراجعه کنید،

مشکلات رایج تلویزیون ال جی

به طور کل میتوان گفت که ساختار حساس ال ای دی ها آنها را در برابر نوسانات برقی، نفوذ رطوبت، ضربه و مواردی این چنین آسیب پذیر میکند. اگر یکی از این موارد و یا هر ایراد دیگری به صورت پیاپی در ال ای دی ال جی دیده شد اعلان این خواهد بود که تلویزیون  نیازمند تعمیر است.

ایجاد خطوط یا نقطه های رنگی بر روی تصویر، عدم نمایش تصویر، سیاه شدن تصویر، عدم وجود صدا، وجود خطوط افقی یا عمودی بر روی تصویر، کم نور شدن همه و یا بخشی از تصویر، روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی، کار نکردن پورت ها، قطعی های مکرر تصویر، روشن ماندن چراغ جلوی تلویزیون  و مواردی مشابه این ها از مهم ترین مشکلات تلویزیون  ال ای دی به شمار می روند.

نکته مهم در استفاده از ال ای دی و برخورد با هر یک از نواقص و مشکلاتی که به آن اشاره شد، این است که کاربر باید در اسرع وقت و مشاهده کوچک ترین مورد از یک متخصص مجرب در راستای تعمیر و بررسی تلویزیون  خود کمک بگیرد. هر یک از مشکلات ذکر شده در صورتی که نادیده گرفته شوند و در وقت مناسب مورد تعمیر و ترمیم قرار نگیرند، با گذشت زمان به مشکل جدی تری برای تلویزیون  ال ای دی ال جی بدل خواهند شد‌. گاها کاربران ممکن است نقصی را در تلویزیون  خود مشاهده کنند اما با از بین رفتن آن از مراجعه آن به مرکز تعمیر خودداری کنند. این اشتباه میتواند زمینه ساز آسیب جدی تری به دستگاه شما شود. لذا توصیه می شود که پس از مشاهده هرگونه نقص در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام کنید.

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

عواملی همچون خرابی مین برد، فرسودگی قطعات ریز داخلی، آسیب دیدگی برد پاور و مواردی از این قبیل از دلایل اصلی خاموش و روشن شدن در تلویزیون  های ال جی و همچنین سایر برند های تلویزیون ی هستند؛ خاموش و روشن شدن دستگاه در میان نواقص مطرح شده از بیشترین علل مراجعه به مراکز تعمیراتی تلویزیون  های ال جی به شمار می رود. در این شرایط هم مشابه دیگر خرابی ها به حضور کارشناس نیاز خواهد بود تا با بررسی دقیق و شناخت آسیب و همچنین مقدار آسیب دستگاه، نسبت به تعمیر و یا تعویض اجزای آن اقدام کند.

خاموش-و-روشن-شدن-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس
سیاه-شدن-تصویر-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس

سیاه شدن تصویر تلویزیون های ال جی

عوامل اصلی سیاه شدن تصویر در تلویزیون  های ال جی را میتوان خرابی بک لایت، پیکسل سوختگی و یا خرابی پنل دانست. علت اصلی سیاه شدن تصویر باید توسط کارشناس و تعمیرکار مجرب بررسی شود تا بسته به نوع آسیب تصمیم گیری شود. گاها ممکن است آسیبی که به بک لایت و پنل وارد شده قابل ترمیم باشد اما در صورت شدید بودن آسیب این قطعات نیازمند تعویض خواهند بود.

در چنین مواقعی تمام تلاش تیم تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس تعمیر و بازیابی قطعه آسیب دیده در دستگاه خواهد بود چرا که تعویض هر یک از قطعات به ویژه پنل میتواند برای مشتری هزینه بر باشد؛ اما در بعضی از موارد تنها راه بازیابی تلویزیون  تعویض قطعه آسیب دیده می باشد. در هر صورت چه این قطعه تعمیر شوند و یا چه تعویض صورت گیرد و در پی آن قطعات معیوب اصلاح شوند، مشکل تلویزیون  شما بر طرف خواهد شد و میتوانید از تماشای تصویر عادی و بدون ایراد آن لذت ببرید.

روشن نشدن تلویزیون ال جی

در صورتی که سیم برق بررسی شود و مشکلی در آن دیده نشود، دلیل اصلی روشن نشدن تلویزیون  را میتوان وجود آسیب و یا اختلال در مین برد دستگاه دانست. از دیگر دلایل احتمالی روشن نشدن تلویزیون  همچنین می توان به خرابی برد و یا دکمه پاور نیز اشاره کرد. یکی از دلایل شایع دیگری که از روشن شدن تلویزیون  های ال جی جلوگیری می کند، کیفیت پایین و یا نقص در کابل hdmi می باشد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که روشن نشدن دستگاه میتواند به دلیل خرابی ریموت و یا تمام شدن شارژ باتری هم باشد. در هر صورت برای تعمیر تلویزیون باید تمامی اجزای نام برده شده در دستگاه مورد بررسی قرار بگیرند و پس از کارشناسی دقیق، نسبت به ترمیم و یا تعویض هر یک از اجزا توسط کارشناس تصمیم گیری انجام شود.

روشن-نشدن-تلویزیون-ال-جی-پردیس
رفع-مشکل-پرش-تصویر-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس

مشکل پرش تصویر تلویزیون ال جی

وجود اشکال در فرکانس ورودی تلویزیون  و یا ایرادی در بک لایت و پنل از علل اصلی ایجاد پرش در تصویر تلویزیون  به شمار می روند. اگر با این مشکل مواجه شدید تیم تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس برای حل این مشکل در کنار شما خواهند بود. تشخیص آسیب و مقدار آن در این مورد باید به وسیله ابزار های دقیق بررسی شوند تا علاوه بر ریشه یابی دقیق مشکل، اختلاف فرکانس نیز اندازه گیری شود. علاوه بر این پرش تصویر عمودی و افقی هر کدام دارای علل متفاوتی هستند که پس از بررسی آنها میتوان نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کرد.

کد ریست تلویزیون ال جی

یکی از راه هایی که با انجام آن میتوان برای تعمیر تلویزیون ال جی اقدام کرد ریست تلویزیون  می باشد. برای این منظور باید کد ریست تلویزیون ال جی را وارد کرده و مراحل مشخصی را طی کنید. دکمه Home/Smart button را روی ریموت کنترل فشار داده و به صفحه اصلی منو وارد شوید. روی آیکون Setting کلیک کنید. در منوی باز شده، گزینه All Settings و سپس گزینه General را انتخاب کنید. بعد در بخش سمت راست گزینه‌ Reset to Initial Settings را انتخاب نمایید. سپس رمز عبور را وارد کنید. معمولا رمز پیش فرض تلویزیون های ال جی، «0000» یا «1234» است.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس

تعمیرات تلویزیون ال جی در مرکز خدماتی مجاز سیما به نحوی انجام می پذیرد که کاربر بدون کوچک ترین نقصی بتواند از دستگاه خود استفاده کند. این خدمات توسط با تجربه ترین و چیره دست ترین تکنسین ها و کارشناسان این حوزه انجام می گیرد تا کیفیت کار در بالاترین سطح حفظ شود. از مهمترین عناوین در تعمیر تلویزیون ال جی میتوان به بررسی کامل تلویزیون، تعمیر و تعویض پنل، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، عیب یابی تخصصی، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر و تعمیرات تلویزیون در محل اشاره کرد.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در پردیس

بک لایت ها ال ای دی های تامین کننده ی نور زمینه ی تلویزیون هستند که در صورت سوختن و یا قطع شدن یکی از لامپ های آن، جریان مدار قطع شده و در پی آن لامپ های سالم هم روشن نخواهند شد. ساخت بک لایت به صورت یک رشته لامپ ال ای دی بوده و به طور کل دومین قطعه مهم تلویزیون  به شمار میرود. یکی از مهم ترین نشانه های نقص در بک لایت را زمانی مشاهده میکنیم که تلویزیون  صدا دارد اما تصویری از آن پخش نمیشود. دلیل این نقص را هم می توان کوتاه شدن جریان بین لامپ ها دانست که موجب میشود تعدادی از لامپ های مدار روشن بمانند و بخش هایی از تصویر فاقد نور باشند.

در چنین شرایطی تصویر، تنها با تاباندن نوری همچون چراغ قوه به آن قابل مشاهده خواهد بود. همچنین دانستن این نکته خالی از لطف نیست که تعمیر و یا تعویض بلک لایت تلویزیون  ال جی نیازمند باز کردن پنل این دستگاه است. با توجه به حساسیت و آسیب پذیری در قطعات این قسمت از دستگاه، توجه داشته باشید که برای تعمیر آن از افراد متخصص کمک بگیرید، به این دلیل که اگر پنل دچار مشکل شود هزینه ای سنگین روی دست کاربر خواهد گذاشت. پس از باز کردن پنل، تمامی بک لایت ها تعویض شده و سپس فشار لامپ های ال ای دی تنظیم می شود و به این ترتیب علاوه بر رفع مشکل، از تکرار مجدد آن نیز تا حد زیادی جلوگیری خواهد شد.

تعمیر-بک-لایت-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس

هزینه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

32 42 43 47 49
LN
1,500,000
1,700,000
_
1,950,000
_
LB
1,100,000
1,600,000
_
1,800,000
1,900,000
LY
1,100,000
1,650,000
_
1,800,000
_
LS
1,100,000
1,550,000
_
1,750,000
_
LF
1,100,000
1,600,000
1,650,000
1,800,000
1,900,000
LM
1,100,000
1,650,000
_
1,850,000
_
LJ
1,100,000
_
1,600,000
_
1,900,000
32 42 43 47 49
LN
650,000
800,000
_
950,000
_
LB
650,000
800,000
_
950,000
1,000,000
LY
700,000
800,000
_
1,000,000
_
LF
650,000
800,000
850,000
950,000
1,000,000
LM
700,000
800,000
_
1,000,000
_
LJ
650,000
_
850,000
_
1,000,000

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی در پردیس

تعمیر-مین-برد-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس

سیگنال ها در تلویزیون  از ورودی های مختلف توسط مین برد دریافت می شوند و در سی پی یو عملیات پردازش آنها به انجام می رسد. تصویری که بر صفحه نمایشگر تلویزیون  پدیدار می شود حاصل ارسال همین سیگنال ها به پنل است. کیفیت مین برد تاثیر کاملا مستقیمی بر کیفیت تلویزیون  دارد و از همین روی این قطعه در بین دیگر قطعات و برد های تلویزیون از اهمیت بالایی برخوردار است، شاید بتوان دلیل اهمیت بالای این قطعه را وجود قطعاتی همچون پردازشگر تلویزیون، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، حافظه رم، تصویر، یو اس بی و HDMI و … بر روی آن دانست.

شایع ترین نشانه اختلال در مین برد روشن نشدن تلویزیون  است که میتواند برای کاربر نگرانی زیادی ایجاد کند. تعمیر و یا تعویض مین برد هم مثل باقی قطعات مهم تلویزیون  ال جی، نیازمند حضور افراد متخصص خواهد بود تا کارشناسی مقدار آسیب را به صورت دقیق انجام دهند. در بیشتر موارد این کارشناسان معتقد اند که تعویض مین برد کاری از پیش نخواهد برد و برای رفع اختلال باید اقدام به تعویض آن کرد. 

تعمیر پاور تلویزیون ال جی در پردیس

یکی از اجزای تلویزیون  و به طور کل هر دستگاه الکترونیکی پاور آن است. پاور برق را به ولتاژی که قطعات نیاز دارند تبدیل می سازد و از این طریق، عملکرد آنها را امکان پذیر میکند.
در صورت مشاهده کوچک ترین نشانه ای از اختلال در پاور باید سریعا نسبت به رفع و تعمیر آن اقدام کرد. این نشانه ها عبارتند از: چشمک زدن چراغ ال ای دی، روشن نشدن و یا دیر روشن شدن تلویزیون، توقف بر روی چراغ پاور، خرابی ترانزیستورها، خاموش شدن خود به خود تلویزیون بعد از چند ساعت و نیز خاموش شدن ناگهانی دستگاه. 

تعمیر-برد-پاور-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس

تعمیر پنل تلویزیون ال جی

تعمیر-پنل-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس

ایجاد خطوط عمودی در تصویر، تاریکی و یا کم‌ نور شدن تمام و یا بخشی از تصویر، کند شدن تصویر تلویزیون و روشن شدن چراغ چشمک زن دستگاه از جمله مواردی هستند که میتوان آن ها را اعلانی بر نقص پنل دستگاه دانست. آبخوردگی پنل در اثر نفوذ مایعات پاک کننده، خرابی لیکوئید مواردی هستند که عملا پنل را از کار می اندازند؛ به همین علت باید در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن به مرکز تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس مراجعه کنید.

با توجه به اینکه قیمت پنل تلویزیون  ال جی به تنهایی حدودا معادل ۷۰٪ کل قیمت تلویزیون  است و همچنین با در نظر داشتن اینکه در بیشتر موارد ترمیم پنل عملا امکان پذیر نیست، توصیه می شود که در صورت بروز مشکل برای پنل نسبت به خرید تلویزیون  جدید اقدام کنید.

تعمیر تلویزیون آب خورده ال جی

آب خوردگی تلویزیون  از آن دسته مشکلات به شمار میرود که تعداد زیادی از کاربران آن را تجربه کردند. در اغلب اوقات این مشکل طی فرایند تمیز کردن تلویزیون  و به علت اسپری مستقیم بر روی صفحه شکل میگیرد. ایجاد خطوط رنگی عمودی یا نوارهای سفید و مشکی در تصویر، تفاوت روشنایی دو نیمه راست و چپ تلویزیون و مشکلاتی از این قبیل علائمی هستند که به واسطه آبخوردگی دستگاه به وجود می آیند.

در این مورد به خصوص، آسیب پذیر ترین جز دستگاه را می توان پنل تلویزیون  دانست. اگر از آن دسته افرادی باشید که از مایعات زیادی برای تمیز کردن دستگاه خود استفاده میکنید باید در نظر داشته باشید که احتمالا همزمان در حال آسیب زدن به پنل تلویزیون  هستید. آبخوردگی پنل از مواردی ست که بلافاصله پس از مشاهده نشانه های آن در تصویر باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید تا از بروز آسیب جدی تر جلوگیری شود. کارشناسان ما پس از بررسی میزان آسیب نسبت به ترمیم و یا تعویض پنل تلویزیون  اقدام خواهند کرد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در پردیس

با وجود اینکه نمایندگی ال جی موفق شده تا به روز ترین و پیشرفته ترین ابزار آلات دنیا را در راستای انجام تعمیرات خود فراهم کند و تا حد زیادی بستر خدمات تعمیراتی در سطح عالی را برای کاربران به وجود آورد، اما این تمام برنامه های مدیریت در راستای بهبود خدمات نیست. 
مدیریت مرکز تیمی متخصص و مجرب را گرد هم آورده تا با استفاده از تجربیات آن ها و جمع آوری اطلاعات آن ها در مورد توانایی هایشان بتوان به شکل جامع و کامل تری به انجام امور خدمات تعمیرات پرداخت. 

علاوه بر اینکه در این مرکز خدمات بازاریابی محصولات و همچنین تعمیرات به صورت هم زمان در دسترس کاربران قرار دارد، کیفیت محصولات و همچنین خدمات ارائه شده به نحوی است که خود را کاملا از مراکز غیر مجاز جدا ساخته و به نوعی عرصه را بر آنها تنگ میکند.
این موفقیتی بزرگ برای مجاز سیما به شمار می رود که توانسته کیفیت کار خود را به طور مشهودی از تعمیرگاه های غیر مجاز و غیر رسمی جدا سازد.

لازم به ذکر است که میتوانید با اطمینان کامل دستگاه خود را به دست پرسنل این مرکز بسپارید. چرا که پرسنل ما با گذراندن دوره های تخصصی و همچنین دوره های آموزشی پیشرفته در داخل و خارج از کشور، قابل اعتماد ترین افراد برای تعمیر و بررسی دستگاه شما خواهند بود. در نهایت برگ برنده این مرکز بی شک گارانتی آن خواهد بود که به همراه تمامی خدمات به کاربران و مشتریان گرامی ارائه میگردد تا تائیدی بر این نکته باشد که در این نمایندگی بهره مندی شما از مزایای به اندازه هزینه پرداختی شما خواهد بود.

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی در پردیس

تعمیر-پنل-تلویزیون-ال-جی-در-پردیس

بازیابی کیفیت و رضایت شما اولویت ماست. شرکت تعمیراتی مجاز سیما با سابقه‌ای برجسته در زمینه تعمیرات تلویزیون، خدمات پس از فروش بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. با تمرکز بر کیفیت، بهترین تجربه را برای شما فراهم می‌کنیم.

تعمیرات متخصصانه: تیم ما از تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز، تلویزیون شما را با دقت و حرفه‌ایت بی‌نقص می‌کنند. با اعتماد کامل، تلویزیون خود را به دست متخصصان ما بسپارید.

تعمیر سریع و قابل اعتماد: سرعت و کارآمدی هدف ماست، تعمیرات سریع و قابل اطمینان تلویزیون شما را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهیم، تا شما بتوانید به زودی از تلویزیون خود استفاده کنید.

قطعات اورجینال و قابل اطمینان: با توجه به اهمیت استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت در تعمیرات، در مجاز سیما تنها از قطعات اورجینال و قابل اطمینان استفاده می‌کنیم. این امر اطمینان می‌دهد که تلویزیون شما پس از تعمیر، به حالت اولیه خود باز خواهد گشت.

ضمانت کیفیت: ما به کیفیت خدماتمان اعتماد داریم و در این راستا، ضمانت کیفیت را به شما ارائه می‌دهیم. در صورت بروز هرگونه مشکل پس از تعمیر، تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی و برطرف کردن آن خواهد بود.

مجاز سیما، با تیم تعمیراتی ماهر و خدمات پس از فروش استثنایی خود، به تعمیر و بازیابی تلویزیون شما می‌پردازد. به ما اعتماد کنید و از تجربه حرفه‌ای و کارآمدی ما در تعمیر تلویزیون خود لذت ببرید.

سؤالات متداول کاربران

مجاز سیما با ایجاد نمایندگی در شهرستان پردیس این امکان را به وجود آورده است تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرات تلویزیون ال جی شما را انجام شود. در کمتر از 30 دقیقه می توانید از خدمات ما بهره ببرید

عواملی مانند خرابی محافظ برق ، کابل برق تلویزیون ، پریز برق و دستگاه های متصل باید بررسی شوند. استفاده زیاد از این دستگاه ممکن است به مرور زمان باعث آسیب به قطعت داخلی آن شود. روشن نشدن تلویزیون عمدتاً از خرابی مین برد و برد تغذیه تلویزیون پدید می آید.

در حقیقت باید گفت که پنل جز قسمت های مهم و اصلی تلویزیون است و قیمت آن نیز به نسبت گران است. در حال حاضر این قطعه در بازار موجود نمی باشد. در صورت شکستن صفحه تلویزیون راهی برای تعمیر تلویزیون وجود ندارد.

به هیچ عنوان تلویزیون را با اسپری مستقیم محلول های شوینده تمیز نکنید. بهترین روش برای تمیز کردن صفحه تلویزیون استفاده از دستمال نرم و کمی مرطوب است.

دلیل اصلی کاهش نور تلویزیون روشن گذاشتن آن برای مدت طولانی است. برای حل این مشکل ابتدا در قسمت تنطیمات نور دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که نور دستگاه به درستی تنظیم شده بود، مشکل از کیفیت پایین فسفر استفاده شده در تلویزیون است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.