تماس با ما: (021) 77 165 937

برند محصولات

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 498

استفاده تولیدکنندگان صوتی و تصویری از ارز مبادلاتی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  جمعه, 20 -2669 ساعت 00:00
منتشرشده در اخبار

استفاده تولیدکنندگان صوتی و تصویری از ارز مبادلاتی

 
 

این خبر در تاریخ ۲۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است موبنا- به نقل از رییس مجمع عالی واردات تمامی تولیدکنندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری کشور از ارز مبادلاتی استفاده می‌کنند.

“محمدحسین برخوردار” در گفت وگو با خبرنگار موبنا با اشاره به اینکه تلویزیون و دستگاه‌های صوتی و تصویری در کارگروه پنج تا هفت قرار دارند،‌ اظهارداشت: در حال حاضر تمامی تولیدکنندگان این کالای دیجیتالی از ارز مبادلاتی استقاده می‌کنند.

وی افزود: تمامی تولیدکنندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری از اواسط سال قبل موفق به دریافت ارز مبادلاتی شده اند که با استمرار این شرایط شاهد ثبات قیمت این کالای ارتباطی خواهیم شد.

وی با اشاره به میزان نوسان قیمت این کالای دیجیتالی در ماه‌های آینده گفت: شرکت‌های تولیدکننده تا کنون هیچ گونه افزایش قیمتی را در کالاهای خود ایجاد نکردند که با این وضعیت پیش بینی می‌شود انواع تلویزیون‌ها با ثبات قیمت مشخص در اختیار مشتریان قرار گیرند.

رییس مجمع عالی واردات وضعیت فعلی بازار تلویزیون در کشور را مناسب ارزیابی کرد و گفت: هم اکنون به سبب توازن در عرضه و تقاضا برائ تلویزیون‌های دیجیتالی در کشور بازار این کالا به آرامی سپری می‌شود.
IT Iran
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز

بازدید 71442 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 28 دی 1396 ساعت 09:22